Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz stratova #6451 üzenetére

    Hawk árára már nem dobunk semmit :N !!! 6850 árára dobunk a hawkhoz! Ha mindig vmire rádobunk akkor a vége 120.000ft-os vga lesz :)
    Az a baj, hogy nem akarom ezzel szétoffolni a témát, mert eléggé elkanyarodtunk, de mivel elég kihalt most ez a topic, még leírom amiért ez felmerült bennem.
    Tudom sokan szidják a hardvertesztet, én sem szeretem, mert nagyon felületes, de ebben a videóban mondja a csávó, hogy a 6850 főként nagyon erős gépben jobb mint a 460gtx.
    A napokban ment tönkre a giga 685OC vga-m, jelenleg szervízre vagy cserére várok. Ezért felmerült bennem, h esetleg eladom és veszek egy MSI 460gtx hawkot, mert sok jót hallok az MSI minőségről. Mivel felmentek kissé az árak 40k fölött gondoltam eladni a gigát és 44k alatt megvenni az N460GTX Hawkot, ami talán így meg is érné.
    Bár, mint megannyi tervemből valószínűleg ebből sem lesz semmi :P Mert baromi sok macera és úgysem fogom megállni, hogy ne szereljem be azonnal az új 6850-et a gépbe ( amivel mellesleg teljesen meg voltam elégedve. Halk volt, hűvős volt, nyitottsága miatt könnyen ki tudtam fújni belőle a port... ) :U
    És akkor még ott van előttem a processzor váltásának mizériája, aminél már eldöntöttem, hha váltok, akkor 965BE, de az alaplapot még nagyon nehéz dió lesz eldöntenem, mert ahhoz egyáltalán nem értek és amiket ajánlanak, h jó minőségű...azokat meg kicsit drágának tartom ( valszeg azért is, mert nem értem/tudom, hogy mivel jobb, miért éri meg drágábbat venni.... )
    Lord Vader én tisztelem a véleményedet és mindig adok is rá, de ezt az "AMDhez AMD vga dukál" egy kicsit túlzásnak érzem :P ( bár én is azt vallom, hogy lehet benne vmi :P )
    Lényeg a lényeg, hogy kicsit a cpu-hoz is visszatérjünk, hogy 965BE elbánik a 460gtx hawkkal is ;)

    Köszöntem a figyelmet és a hozzászólásokat :R

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák