Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz vaakuum #23489 üzenetére

    "Az nem lehet opció, hogy a rögzítése lazult meg valahol, és amikor élére állítod az alaplapot, akkor nem érintkezik rendesen a procihoz?"

    Elképzelhető, de ez nem körmös rögzítésű, hanem hátlaphoz rögzíthető fém keretbe kell a bordán keresztül jó hosszú csavarhúzóval betekerni két csavart. Az egyik átmenő furatot a képen a felső hőcső végződések felett lehet látni.

    A kétszeri újrapasztázás után próbáltam mozgatni is (pici erővel megpróbáltam elforgatni és felhúzni a bordát), de nem tudtam mozdítani

    Kadi Laci

    Nem szedtem le a ventit a bordáról, mert a bordán keresztül a ventit szépen lehet látni (nem volt eltömődés), de ettől függetlenül persze csökkenhetett a hűtési hatékonyság a lerakódott por miatt.

    Viszont a hőcsövek (és persze ahogy írtam maga a bordázat is, talprész is) hidegek voltak, miközben a maghőfokra már 80+ -t is mutatott adida64 FPU teszt közben. Azoknak nem illene melegnek lenniük, ha a venti esetleg nem fúj át megfelelő mennyiségű levegőt?

    Megpróbálok keríteni egy másik hűtőt és procit, hátha akkor kiderül még valami egyéb körülmény

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák