Új hozzászólás Aktív témák

  • Spec

    őstag

    válasz kat0na #20236 üzenetére

    Örülök, ha tudtam segíteni. Akad azért HA-n, most néztem. Tényleg olyan 8-10 körül már vannak.

    Egyébként vannak jó ajánlatok LGA 775 foglalatba való Xenon procikból is, amik architektúrában gyakorlatilag azonosak a Core 2 Duo - Quad vonallal, csak ezek a szerverekbe való változatok. Viszont ez rizikósabb, mert egyrészt ezeket át is kell alakítani, és BIOS hack is kellhet a működésükhöz, úgyhogy én ezt a vonalat nem javaslom.

    Nézz valami jobb hűtést is a Quadok-hoz, az fontos, mert tényleg jobban melegszenek. Főleg terhelve kevés lesz nekik a dual core-hoz való alap hűtés.

    A plusz RAM is biztos jót fog tenni a rendszered összteljesítményének. RAM-ból sosem elég :) RAM-ból is lehetőleg minél gyorsabbat tegyél bele. Ahogy nézem a lapod a 1333 MHz-es DDR3-akat támogatja 8 Gbyt-ig. A Quadoknak is 1333 Mhz az FSB-je, szóval ilyen RAM-okkal összepárosítva tudod kihozni a csúcsteljesítményt a jelenlegi lapodból.

    [ Szerkesztve ]

    "They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

Új hozzászólás Aktív témák