Új hozzászólás Aktív témák

  • gabber01

    addikt

    Na, ide is bepostolom, hátha itt gyakrabban megfordulnak okosok.
    Tehát amiket a "hiányzó ntldr" topicban már írtam:
    "No, én is szívok ezzel a problémával, és már mindent próbáltam ami csak eszembe jutott.
    A probléma azóta van, hogy én hülye beraktam egy haver winyóját az enyém helyére (mindegy miért, másolni kellett volna rá amúgy). Ekkor ugye azonnal jött az ismert hiányzó ntldr szöveg, mivel az enyém master ide volt így ezen van a MBR. (Még van két másik SATA winyóm, egyiken a főrendszerrel, de a MBR akkor is az idesen van) Na mondom szupi, én winyóm vissza, de persze azóta is ez van. Próbáltam már javítokonzolból az ntldr és ntdetect.com fájlokat felmásolni majd fixboot és fixmbr, de semmi siker. Win XP cd nélkül még mindig hiányzik neki az ntldr. Egyszerűen nem értem. Ha viszont úgy indítom hogy benne van a telepítő cd akkor simán bebootol winyóról. Mit lehet még csinálni, hogy ne kelljen mindig a telepítő cd-t kotorásznom mert elég idegesítő. Most már nem nagyon tudok magamtól mire gondolni és nem turkálok tovább a javítókonzolban. Vmi ötlet? Pls help!!!

    Ez már tényleg röhejes. Egy másik winyón és partíción lévő win-t is javítottam most ami olyan mintha most raktam volna fel. De a hiba még mindig fennáll!!! Ez kész. Most megpróbálok majd az IDE-s winyóra is felrakni egy wint, hátha az segít, de ezek után már azt is kétlem hogy ha leformáznám az összes winyót a pi**ába az segítene (ezt persze semmi esetre nem tenném meg). De, hogy ennyit kelljen sz*pni csak azért, mert 2 secre egy másik winyó volt benn az IDE-s helyett ez hihetetlen. Köszi Microfos.

    Látom, ezt a topicot sem sűrűn látogatják. :F Na nem baj, hátha betéved vki.
    Tehát, az IDE-s Master Drivera történő friss win telepítés sem oldotta meg a problémát. Kifogytam az ötletekből. Formázás kizárt. Ha van vkinek bármilyen ötlete még azt szívesen fogadom. Addigis csinálok pár biztonsági mentést a win cd-ről, ha az megsérül legyen mivel bootolni. De hogy mi az összefüggés, hogy ha benn van a cd akkor simán megy minden, ha meg nem akkor nem indul továbbra sem értem. :F"

    Hát, ennyi lenne. Remélem vki tud segíteni, mert nem szeretném életem hátralevő részében minden indítást win cd keresésével tölteni. :F

    Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

Új hozzászólás Aktív témák