Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsi

    senior tag

    Én is szívtam párszor a telepítéssel, de végül sikerült. A legacy verziót feltoltam pendrive-ra, majd arról indítottam Resident módban. Ekkor kicsomagolta szépen a file-okat csigalassúsággal.

    Utána reboot Windowsba, ahol a Fat32-es partícióra átmásoltam mindent. Majd Grub2 telepítés, és megy mint kés a vajban! Végül telepítettem még a Google Play Framworkot is egy apk-val.

    Félmegoldás ez, mert még csak 4GB az adatoknak fenntartott hely, de következő nekifutásra NTFS és 32GB jön majd. Tesztelni és próbálgatni viszont tökéletes.

    Szerintem az út elején járnak még a srácok, de már most látványos a teljesítmény, a felület átszabva desktopra, és a legtöbb hardware-t is elsőre felismerte, használja az OS.

    Rengeteg tutorial, videó található a témában, de nekem egyik módszer sem ment, így lett a fenti hibrid kivitel kompromisszumokkal. Ne adjátok fel idő előtt, megéri. A linkeket most nem bogarászom, mert előttem már többször megtették mások.

    Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

  • mazsi

    senior tag

    Holnap jön a Béta verzió rengeteg frissítéssel és javítással.

    Nem kell trükközni sem a winchesterre telepítéssel. Izzani fognak a torrent szerverek ;)

    Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

Új hozzászólás Aktív témák