Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gegrolla

    friss újonc

    Hejhó, urak, szeretnék kérdezni.Eddig nagy megelégedéssel használtam az Ublock Originem mellett a Nano kiegészítőket, gyönyörűen működtek szinte mindenhol, amerre jártam a neten.Viszont egy ideje a chrome letiltotta a használatát, mert hogy ártó kódot tartalmaz, stb.Azóta már olvastam itt a kommentekben, hogy nem alaptalan a dolog, az új tulajdonos terek csirkefogók kicsit unortodoxan használják.
    Viszont valami kéne a helyére, mert azóta meg ömlik rám a sok popup ablak, hogy kapcsoljam ki a blokkolót, stb.Win10-es asztali gépre keresek megoldást, javarészt Chrome böngészőre, Indexet és csatolt részeit még sokat olvasgatva.Leginkább a Totalcar szokta nyomni a kikapcsolási igényeit.
    Illetve van még a tetű Origón is a "lájkolja a fb oldalunkat" (főoldalon és az összes aloldal-oldalági honlapok, stb) vagy valami hasonló kis pop up ablak, amit szintén nem tudok kiütni sehogy sem, azt még a nano sem vitte.Amit szépen elértem, hogy nem jön már a Tecső-féle rohadék "lépjél be" figyelmeztetés egy ideje, továbbá a faszbúkos oldalak alsó sávos bejelentkeztetőjét sem látom jelenleg, szerencsére.
    Szintén eltűnt az utóbbi pár hónapban a kukis figyelmeztetések nagyon nagy része, mert hogy sikerült az itt is emlegetett i dont care cookies kiegészitőt felhenkölni.Van Tampermonkeyem, illetve Meddlemonkeyem; bár nem vagyok nagyon expert ebben az AAK témában.
    Angolul is túrtam sokat a netet AAK ügyben, de ami találatok feljöttek, azok inkább a külföldi híroldalakra hasznosak, nem pedig a magyarokra.
    Ha bármi segítség létezik és megosztjátok velem, előre is köszönöm.

  • gegrolla

    friss újonc

    válasz Cs1csó #1888 üzenetére

    totalcar.hu, például.Ha meg elengedem a blokkolást az oldalukon, akkor jön a rengeteg szemét reklám.Meg nehogy már behódoljak, csak azért is kitartok. :D
    De lehet, kipróbálom amit mondasz, bár előtte nagyon szuperül működött a nanoval.Azóta van ez, amióta a chrome letiltotta

  • gegrolla

    friss újonc

    válasz #86564352 #1893 üzenetére

    Hóóóóha, zsirályság, ez lesz valszeg a megoldás.Legalább is eddig gyönyörűen szalad minden.A Totalcar teljesen helyre jött, az origoról is nagyon nagy részt eltűnt a fb-baromság.A hüvely-blogot nem néztem, mert nem tudom, milyen volt előtte.Köszönöm szépen, remélem, nem kiabálom el és tartós lesz a megoldás.
    Letöltöttem a windowsos szoftvert is, így már mindennel meg kell bírkózzon a rendszer. :D

Új hozzászólás Aktív témák