Új hozzászólás Aktív témák

  • krizmo_

    addikt

    válasz rt06 #22 üzenetére

    Miből gondolod, hogy én tudom rosszul és te jól?
    Kicsit úgy érzem, hogy ez az egész már nem csak felém irányul, hanem mindenki felé, aki ebben a témában ellenkező véleménnyel volt veled. Mert sok esetben, mintha nem is nekem írtad volna, azt amit írtál.
    Az én alap felvetésem csak annyi volt, hogy kevés a lekérdezés, és ha több lenne az eredmény is más lenne. de ez már több féleképpen próbáltam leírni, csak valahogy neked és emvy-nek nem sikerült megérteni.
    Nem tudom, hogy ti miért érzitek magatokat ennyire szakavatottnak a témában, és azt sem értem, hogy miért nem lehet leírni valamit, ami ellenkezik a ti véleményetekkel.
    És miből gondoljátok, hogy mindenki tudatlan, aki nem osztja a véleményeteket, ami hellyel közel sem tudáson alapul..... Attól, mert általános igazságnak vélitek, amit gondoltok, még nem lesz az.....

    Korábban már kicsaptak az oldalról, nem akartam ragozni, de ha valaki még arra sem képes, hogy ezeket az egyszerű szabályokat értelmezze és betartsa, az ne nagyon oktasson ki senkit egy olyan helyen, ahonnan már egyszer megreptették....

    (#24) emvy
    A fenti valahol neked is szól, nem akarom már nagyon túlragozni a témát....
    "Lehet engem utálni ezért, de ez részetekről arrogancia, nem az én részemről."
    - Ugyan, én nem táplálok feléd semmilyen érzelmeket, egy témáról volt szó, nem hiszem, hogy ebből messze menő következtetéseket kéne levonni.... Viszont rólad elárul valamit, ha már ilyen mondattal jössz, pedig még csak pár szót váltottunk....

    Nem hasra ütés szerűen mondtam, ami mondtam....egy megállapítás volt, mert már korábban volt dolgom ilyen munkával, és tapasztaltam egy-két dolgot, például azt, hogy a kevés lekérdezés félre vezető információkhoz juttat, ennyi.
    Gondolsz erről, amit akarsz én csak azt írtam le, mik a tapasztalataim.

Új hozzászólás Aktív témák