Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz krizmo_ #35 üzenetére

    "Miből gondolod, hogy én tudom rosszul és te jól?"
    abbol, hogy en folytattam tanulmanyokat, amik erintik a temakort, te pedig lathatoan nem (ami onmagaban nem lenne baj, amig nem kezdenel el okoskodni)

    "Kicsit úgy érzem, hogy ez az egész már nem csak felém irányul, hanem mindenki felé, aki ebben a témában ellenkező véleménnyel volt veled. Mert sok esetben, mintha nem is nekem írtad volna, azt amit írtál."
    jol erzed, semmilyen szemelyed ellen iranyulo nincs a dologban, altalaban veve zavar az a jelenseg, amit te is bemutatsz, fuggetlenul annak forrasatol, ezert van, hogy sokszor nem is egyesszamban irok valaszt a hozzaszolasodra (vagy masera)

    "Az én alap felvetésem csak annyi volt, hogy kevés a lekérdezés, és ha több lenne az eredmény is más lenne."
    ezt ertem, es fentebb leirtam, hogy ez valamenynire helyes is
    viszont az a kulonbseg, ami ketszer, otszor, harmincszor ennyi ember megkerdezesevel kaphato, kozelsem pontosabb annyival, hogy megerjen akar egy petakot is rakolteni (nezz utana kerlek a konfidenciaszint jelentesenek)

    "Nem tudom, hogy ti miért érzitek magatokat ennyire szakavatottnak a témában, és azt sem értem, hogy miért nem lehet leírni valamit, ami ellenkezik a ti véleményetekkel."
    en egyaltalan nem vagyok szakavatott, csak erintolegesen foglalkoztam a temaval (pont annyira, hogy a kolosszalis hulyesegeket eszrevegyem)

    "És miből gondoljátok, hogy mindenki tudatlan, aki nem osztja a véleményeteket, ami hellyel közel sem tudáson alapul..... Attól, mert általános igazságnak vélitek, amit gondoltok, még nem lesz az....."
    abbol, hogy ez nem velemeny, abbol, hogy tudason alapul, es abbol, hogy altalanos igazsag

    "Korábban már kicsaptak az oldalról, nem akartam ragozni, de ha valaki még arra sem képes, hogy ezeket az egyszerű szabályokat értelmezze és betartsa, az ne nagyon oktasson ki senkit egy olyan helyen, ahonnan már egyszer megreptették...."
    szerintem inkabb azon gondolkozz, hogy ha a stilusom miatt mar ketszer is kivagtak veglegesen, mi lehet az, ami miatt mindket alkalommal visszaengedtek

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák