Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    Sziasztok!

    Ti hogy vagytok vele, gari lejárta után is megtartjátok a GXI-t vagy már ki van nézve az utódja?

    Nekem szerencsére jól működik (kopp-kopp) és ki is szolgál (kivéve talán a zseblámpaként is használható led ami már párszor jól jött volna, a kijelzős megoldás meg annyira nem az igazi szerintem).
    Egyedül az ICS és az hogy újabb rendszer felejtős rá ami miatt gondolkodok a váltáson majd ha lejár a gari és a hűség, hiszen már 4.4-nél tartunk és talán a közeljövőben jön az 5-ös droid is. Emellett 1 vagy 2 appal már találkoztam playen aminek min. 4.1 kellett volna, bár szerencsére nem volt szükségem egyikre sem.

    Cseréltetni nem fogom, meg már szerintem nem is sikerülne, és szerintem érdemben nem is lehetne egy kategóriára cserélni már a t-nél, emellett úgy vagyok vele, hogy ha veszek új telót akkor min. kitkat legyen rajta, az alá nem akarok menni.

    Szóval a fentiek miatt még nem tudom mi lesz majd, mert ha lenne rá min főzött 4.1 vagy 4.2 akkor nem váltanék, csak nem tudom, hogy pusztán a 4.0 és a gari után bármi baja van az probléma helyzet miatt érdemes-e gondolkodni a váltáson...

    Ti mit gondoltok?

Új hozzászólás Aktív témák