Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz Csapoati #18833 üzenetére

    Igen, csak ezzel hogy cseréltessem. A vibramotor végülis működik, telefonálni is lehet vele. Pécsen 26 perces tesztidőszakban a szervizes nem észlelte az elhalkulok-robothangom lesz problémát, anélkül nehéz a csere, amíg ott nem bólintanak rá...Azzal meg bevinni, hogy hívás közben ordít, kiröhögnének (az általános probléma, hogy egy készülék túl halk). Az SP magasabb kategória, az F6 viszont ez a kategória, árban most olcsóbb is (sajnos Tnél nincs, Telenornál 35k 2 évre, általad választott csomagban), és gyakorlatilag oda-vissza veri a GXIN-t, mind teljesítményben, mind szoftverben, mind extrákban, és összeszerelésben, fél évvel a GXIN után került piacra, szóval annyira nem is új.

    Szomorú vagyok, mert fél évembe telt, hogy az általam megszabott kategóriában (közép-felső, max. 70k, egy évvel ezelőtt) a legjobbat megtaláljam, erre jött ez a kínai szökevény, én meg a teljesítményt és árát látván egyből lecsaptam rá...Az Alcatel 995 pont ezért esett ki a szitán, mert iszonyat sok volt a hibás példányok felbukkanási aránya. Sajnos akármennyire is ellenkeznék, azt kell mondanom, hogy lehet jobban jártam volna akkor egy Xperia Arc S telefonnal, csak a fél giga memória riasztott el, és a kifutó mivolta, és az, hogy ennek ellenére drágább volt egy tízessel. Lehet nem véletlen.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák