Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Viktor0610 #51 üzenetére

    Nyilván azért az leesett neked is ha nem akkor nálad van system error, hogy Bp kellős közepén kell a B20, de mondjuk a cserhát tövében lehet... Úgy hogy hagyjad már a hülyesé....

    (#52) citkar

    Akkor elárulom, hogy B20-as Xiaomit is kapni kb. ennyiért :)

    A linket dobd már be, köszi...

    Mondanom se kell ugye, hogy minden tekintetben jobb ennél :D

    Köszi ezt fentebb leírtam már nem kell elismételned, elég lett volna visszaolvasni...

    Akárhogy csűrjük-csavarjuk, ez a ZTE borzasztó drága, egyszerűen semmi előnye sincs.

    Így van... Csak megint nem olvastál vissza...

    Felesleges köröket ne fussunk már... Köszi...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Viktor0610 #54 üzenetére

    Én meg hogy tanulj meg vissza olvasni... mielőtt leírod még x-er ami már más is leírt... Mert ezeken túl voltunk ezelőtt is, az hogy leírjátok amit leírtunk már nekem az jön le, csak szerepelni akartok. Ne fussunk már felesleges köröket... Köszi...

    (Kiszálltam. Látom, nem vagy képes elismerni, hogy nincs igazad.)

    De csak én már amit leírtál x kommenttel ezelőtt leírtam,,, az nem baj? Szóval ezek szerint ha jól értem mivel Te nem vagy képes visszaolvasni, ezért megint kellett keresni egy bűnbakot, ja engem... Hát gyerekes... de ez van..

    (#55) dugesz77

    Visszaolvasni sikerült? Nem, akkor ne bundérozz kérlek... Mert ne magyarkodjunk már, tudom, hogy mindent jobban tudunk, de moat nem arra megy ki a játék, hogy ki tudja jobban megmondan... amit már más leírt x kommenttel ezelőtt... Konkrétan én...

    ----------------------

    Kedves kollégák... Idézem magam ugyan utálom, de ha gyerekes módszóerekre van szükség hát legyen, bundér meg a többi fogalmatlan megjegyzés.. :

    # 42

    Az az ár nincs elrugaszkodva a valóságtól... Ellentétben a magyar árazással, ami mint általában lehúzós, de erről még mindig nem a telefon vagy a gyártó vagy az Európai képviselet tehet, hanem a lehúzós kereskedő haver... Azon sem csodálkoznék, ha ebbe a régióba direkt a gyengébb verziót gyártatták volna le az átverős magyar haver kedvéért, ennek Magyarországon hagyományai vannak, elég csak a Vargáné és Társára, vagy a Codegányra gondolni...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák