Új hozzászólás Aktív témák

  • lyunior

    tag

    válasz jFox #792 üzenetére

    Köszönöm hogy helyemre tettetek.

    Nem az a kérdés, hogy én mennyire vagyok felkészült - mert valóban nem ez az én szakterületem, hanem, hogy, ha kérdéseim vannak (és ahogy látom itt mindenkinek vannak-kinek milyen szintű), akkor kapok-e rá érdemi választ.

    Az én szakmámban ill. érdeklődési területemen én is meg tudok forgatni egy laikust, még le is hurrogom, hogy de hülye vagy, de közérthető formában is fel tudom világosítani, úgy, hogy ő is megértse.
    Ez pusztán hozzáállás kérdése.

    Nem dobálóznék semmi rosszal, mert itt közöttetek, talán még tőletek is, sok hasznos infót kaptam az új masinámról és az android rendszerről, de nem csípem az olyanokat, akik azért ülnek a magas lovon, mert én most kezdem az ismerkedést ezzel a világgal, és ebből kifolyólag meglehetősen butuska vagyok hozzátok képest.

    Abban nem értek egyet, hogy az vesz Androidot aki, már eleve ismeri. Ez olyan, mintha csak annak lenne való a bicikli, aki már két Tour-on részt vett. Valahogy meg kell tanulni, és én tanulni jöttem közétek.

    A múltkor kaptam egy linket: Android kezdőknek címmel. A cikk írásakor még maga az Android is gyerekcipőben járhatott, mert alig tudtam valamit hasznosítani belőle.

    Aztán tegnap kaptam egy User manualt a Blade III-hoz. Ez pl. igencsak hasznos, mert arról szól ami engem a telefonnal kapcsolatban érdekel.

    Talán már túlhaladott engem a technika és praktikusabb okok miatt veszek okostelefont, mint a tinik.
    Pl a romokat én fényképezem és nem főzőm, a gyökeret pedig főzőm és nem fényképezem.

    Viszont a dolgaim, zenéim, ismerőseim, fényképeim, kapcsolataim, gondolataim, teendőim tárolására, gyors előhívására, és élvezhető prezentálására kiválóan alkalmas egy ilyen készülék.

    Hidegen hagy, hogy futnak-e rajta mérges madarak az Asphalton, vagy egy tesztprogram milyen értéket dob ki a processzorára. A mindennapi haszna és használhatósága érdekel, és egy tőletek kapott infó is csak annyira hasznos, amennyire megértem, és alkalmazni tudom.

    Aki úgy áll hozzá (m) az ebből is csak a rosszat fogja kihallani, és tovább fog kritizálni, a lényeget nem fogja megérteni.

    Kicsit hosszú regényt írtam, a kiadói jogokat, majd egyeztetem valamelyik moderátorral...

    "A te fotód, a te művészeted! Csináld úgy, ahogy neked tetszik!"

Új hozzászólás Aktív témák