Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dester31

    tag

    válasz secretgarden #19 üzenetére

    Szerintem itt a tieddel van valami gond. Nekem ha bekapcsolom a Sonyn a zajszűrést, akkor kuss van. Nincs távoli vízesés. Vagy a fülemre másképp fekszik fel, nem tudom.
    Én amúgy a Bowers & Wilkins és a Sony között vacilláltam, a Sony lett. A B&W-nek két előnye volt: egyrészt USB-n is tudott fogadni tömörítetlen anyagot, másrészt kicsit szebben szólt. Viszont a zajszűrése jobb a Sonynak, a kezelése szintén, a design is jobban tetszik.
    Vezetékkel nem használom, már csak az aktív zajszűrés hiánya miatt sem. Viszont kíváncsi lennék a másik kolléga által megemlített Sennheiser hangzására is, olyan még nem volt a fejemen.

    Des

  • Dester31

    tag

    válasz secretgarden #24 üzenetére

    Leírtad, mi volt a gondom a Sennheiser agybadugós fülesekkel. Vagy hármat elfogyasztottam néhány év alatt, mindnek a kábele tört meg, ami természetesen házi módszerekkel forraszthatatlan. Amúgy én is Spotifyt hallgatok főleg (FLAC-ot ritkán), de nekem jobban fáj, hogy a TubeAmp Pro-t kivették a Note10+-ból az S8+-hoz képest. Utálom az ekvalizereket alapból, de a Sony például elképesztően szebben szólt tőle Bluetoothon. Néha azért eltűnődöm, hogy jobb lett volna-e a Bowers & Wilkins, de nem tudom, mennyire volt placebo a hangzása. Az volt az első ilyen kategóriájú füles, amit hallottam tavaly, és iszonyat zen szállt meg. A Sony lehet, hogy egyszerűen csak nem ütött már akkorát másodjára pár hónappal később, nem tudom. Árban kábé ugyanott vannak. Igaz, a Sonyból sikerült egy hivatalos megjelenés előtti darabot olcsóbban kifognom, közvetlenül a Sonytól, úgyhogy 20-30e Ft-tal azért beljebb vagyok, ami nem mindegy. Az árkülönbség kábé annyi, mint ennek a Philipsnek az ára :D

    Des

Új hozzászólás Aktív témák