Új hozzászólás Aktív témák

  • secretgarden

    aktív tag

    válasz Dester31 #22 üzenetére

    Sennheiser hangja nekem bejott, bar csak kb 10 percig volt alkalmam hasznalni. Amugy alapbol a Sennheiser-ek nagyon jok, mind a mai napig van regrol ket par Sennheiser CX400-asom amik persze csak vezetekesek, es csak "fulbedugosak", de gyonyoruen szolnak, a gyengejuk a kabel, egy harmadik paron mar elszakadt a huzal nem szol, kuka lett, az egyik meglevon kilatszik a vezetekbol a fem de meg mukodik, a harmadik az meg jo. Regi Sony MP3 lejatszommal ezeket hasznalom. Kicsit gyengebb rajtuk a basszus mint a ma megszokott, de nagyon tiszta hangjuk van, es peldaul komolyzenehez vagy minosegi hangoskonyvekhez ma se nagyon van jobb.

    Igen, egyetertek, szerintem a Sony-bol en egy nem tul jol sikerult drabot fogtam ki, futo001 kollega meg a Bose-bol fogott ki egy nem tul jo darabot. Sajnos ma a dragasag es markanev nem garancia a hibamentessegre, volt szerencsenk hasznalhatatlanul lassan mukodo draga Sony smart TV-hez, bezoldulo kepernyoju Lenovo tablethez, csikos es "ghost touch" jelensegtol szenvedo Motorola telefonhoz, hangerot allandoan magatol nulla kozelebe levevo Samsung telefonhoz, akku hibas Acer tablethez, "morzezos" Acer Chromebookhoz, kollegak kozul tobb volt aki aktualis csucs iPhone-t / Samsung S szerias telefont kuldott/vitt vissza, volt egy kulonosen peches akinek 2 hetes jol felszerelt Mini-jeben (ami ugye BMW) halt meg a motor ugy hogy motort kellett cserelni de inkabb adtak neki egy uj autot stb... ...

    Hangminosegben en csak az "egesz jo"-ra torekszem, nem az "abszolut legjobbra" az draga mulatsag (abszolut legjobb mindig draga mulatsag legyen az hangszoro, TV, bickli, auto vagy barmi), es munka kozben igazabol nem is lehet annyire elvezni a minoseget ha az ember agya masra fokuszal. Eleve en foleg Spotify-t hallgatok, ami elvileg nem a lejobb minoseg, bar megmondom oszinten en amikor kiprobaltam a Tidal hifi minosegu elofizeteset nem nagyon hallottam kulonbseget (vagy talan mintha). Mint a 320kbps vs. 256kbps mp3-nal, itt is nagyon nagyon kell fulelnem-fokuszalnom hogy halljak valami kulonbseget. Lehet mar oregeszem :-) (Teloknal is 6-6.5 inchen en nem latok kulonbseget 1080p-s meg 1440p-s kijelzo kozott :-))

Új hozzászólás Aktív témák