Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dugynok

    senior tag

    válasz Bogyó bá' #14421 üzenetére

    Igen, a gyàri frissítő felajánlja. Én nem éreztem hiànyàt a frissítésnek, meg akartam vàrni a többiek bug jelentését. Aztàn most meg minek màr, rendesen működik, nem akarnàm elrontani... Régebben nagy romoló voltam, aztàn elmúlt :))

  • Teaway

    veterán

    válasz Bogyó bá' #14421 üzenetére

    Ne írd le azonnal a 6-ost, nézd, milyen szép szeletet hasít ki a ► tortából ! Sőt, a korábbi 5-ös és 4.4-es is igen szépen tartja magát.

    Nincs itthon csokid??

  • grafnet

    veterán

    válasz Bogyó bá' #14421 üzenetére

    Sokan vagyunk itt olyanok, akik...
    Tegyünk néhány dolgot tisztába, s ez nem a konkurencia fik@zása!
    A Csamcsungot NEM szabad frissíteni, mert valami meghal benne! Upsz a Szifont sem szabad, mert Ők be is ismerték a tényt: szop@tják a korábbi típusú tulajokat!
    Folytatható a sor!
    De a másik véglet: nevesnek mondott gyártók, akik mindenfélét hazudnak az embereknek: Alcatel, Lenovo, Huawei, stb. így, meg úgy lesz frissítés, optimalizálás, stb. Még a "nép" szavát sem hajlandóak meghallani a hibákról, inkább kiadnak egy újabb telefont.

    Itt egy kicsit más a történet! Majd, ha beleásod magad a Xiaomi világába meglátod. Itt még a 4.2.x.x-re (Android verzió) is meg vannak a frissítések, lehet már sok fícsőrt nem kap, de amelyikre megtudják csinálni, az kap új MIUI főverziót! Erre visszatérek.
    Két vonal van: Developer és Stabil.
    Dev: (általában) heti frissítést adnak ki rá, itt előfordulhat "hiba" is.
    Stab: 2-3 havonta jön rá frissítés, ami csak jó dolgokat tartalmaz.
    MIUI főverzió vs. Android főverzió: nincs összefüggés! (Nyilvánvaló, hogy van, de az még legalább 1 oldal írás részemről...)
    A Xiaomi, amint megszerzi az információt az új droid fícsőrökről, akkor elkezdi beleépíteni a MIUI rendszerbe. (Osztott képernyő, gesztusok, stb.) Még a droid verzió váltása előtt elérhetővé teszi a régi felhasználóknak!
    Tehát nem kell Android főverzió váltás, hogy az előnyös dolgokat használhassuk!

    Szóval aki akar, az frissít, rootol, ROM-ot cserél, vagy bármi mást, amit akar! Ez az android előnye!

    Topik: írták már: aki nem tudja, hogy van ilyen szintű támogatottsága a készüléknek, az egyszerűen csak használja (nem is jön ide). Akit érdekel a telefon "lelke" az ide jön olvasni, kérdezni és a végén vagy beleugrik a Mélyvízbe vagy csak használja.

    Szerintem ma a piacon nincsen jobban támogatott, hatalmas tömegben gyártott, olcsó telefon, jó vassal! (A 4 közül 2 megszokott lenni a többieknél.)

    U.i.: Igen, bekapcsolás után, Wi-Fi kapcsolat létrejöttét követően azonnal kérdezi, hogy frissítsen-e. 2 frissítés van most Stabil ágon, a másodikkal kapod meg a 7-es droidot. (Egyébként, már a nyolcas az új főverzió...)

    [ Szerkesztve ]

    Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

Új hozzászólás Aktív témák