Új hozzászólás Aktív témák

  • LyonnaisFan1

    őstag

    válasz fzoli86 #3693 üzenetére

    Megtörtént az első számú béta mérés, amit majdnem el is csesztem, mert majdnem csutkára merítettem le az eszközt :C

    Hat képet lőttem, ami alapján vannak hiányérzeteim, és csalódás inkább.

    Összesen olyan 35 órát tudott akksiról futni, a Screen on Time épphogy elérte az 5 órát, az android rendszer 24%-ot ért el. Mondjuk az jónak számít.
    A BT sokat ment, mondjuk az volt is használva rendesen. A bekapcsolva töltött idő azt jelentheti, hogy azon időben volt kapcsolatban bizonyos eszközökkel. És volt kettővel is. Egy Ford Transit audiorendszerével és a Sony BT fülesemmel.

    Ami észre vehető, és másnál is, hogy a BT és a Wi-fi nagyon szereti zabálni az akkumulátort.
    A kijelző fényereje sosem volt 50%-nál magasabban, és folyamatosan 4G hálózaton lógott. Adatkapcsolat kevésszer volt alkalmazva. Csak pár percekre hébe hóba.

    Nagyjából ennyi. :D

    -

    A többieket megkérhetném, hogy ti is elemezzétek? Ez a 8.2.12-es MIUI verzióval készítve.

    [ Szerkesztve ]

    As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Új hozzászólás Aktív témák