Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punky10

    addikt

    válasz snecizero #1014 üzenetére

    Az speciális est lehetett.Elvileg teljesen nem tudod lemeríteni, mert a beépített elektronika megakadályozza.Én a múltkor 4 százaléknál tettem fel tölteni, máskor tizenegynéhány százalék elérése estén már etetem, de előfordult már az is, hogy teljesen lemerült és kikapcsolt.Akkor töltötte téve nekem azonnal bekapcsolt.Nem kell a töltést túlbonyolítani: használom a telefont és ha a "fele delej elment, este megetetem telepem".... :)

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

  • Petyus87

    aktív tag

    válasz snecizero #1014 üzenetére

    Szia!
    Nekem is Emagos a telefonom. A Soproni barátom is vett már onnan, egy alcatel idol telefont, volt is gari probléma és meg volt elégedve. Kijelző csere kellett és tényleg megcsinálták. Az, hogy miért csak 1 év a garancia azt nem tudom, de gyanítom, hogy a szervizelést saját maguk, vagy az egyik partnerük csinálja.
    Egyébként nem vagy köteles átvenni, mert internetes vásárlás, sok helyen 2 hét vagy akár 1 hónap múlva is visszaviheted a készüléket.
    Lemerítéssel kapcsolatban:
    Ezekben a telefonokban már olyan akku van(lítium polimer), amelyik egyáltalán nem szereti, ha teljesen lemeríti őket az ember. Sőt, attól mehet tönkre. Inkább tegyétek fel a telefont akár 60-70-80%-nál is, ártani nem ártotok vele. Én maximum 50%-ig szoktam meríteni. Az előző két telefonomnál is így jártam el. Bejön a dolog, mert tartós maradt mindkettő akkuja.
    Csörgés probléma!
    Lekopogom, de úgy néz ki, mintha megoldódna ez a gond. Olvasva a fórumot én is visszaálltam 3G-re.
    Még tesztelem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák