Hirdetés

2019. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

(#1) helixP

helixP
(PH! kedvence)

Xiaomi Redmi 3s témában van egy aktívabb topik is.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A hozzászólás eredeti tartalma:

Na, végre egy különösen ajánlott. Meg is érdemli, javítva vannak azok a dolgok, amiket akár hibának is fel lehet róni, az ára meg maradt, amennyi. Még a Hibrid SIM-megoldáson lehetne reszelni, ha bele lehet kötni valamibe.

És végre elmondható: IGEN B20 VAN! :DDD

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#2) 30z.Samu

30z.Samu
(PH! nagyúr)

Egy jó teszt egy jó telefonról! :R Az árazása nagyon korrekt.

Eladó egy Gigabyte Radeon RX480 4GB! Részletek az adatlapomon! | Sic Parvis Magna

(#3) Geri0325

Geri0325
(újonc)

Na már nagyon vártam ezt a telót pont jókor jön mert átmegyek vodához és a sima redmi 3-am nem tudja a B20-at :)
Egyébként a redmi note 3-ból is van már B20-as akit erdekel :)

Motorola RAZR V3-->Samsung Star 2-->Samsung Monte S5620-->Samsung Galaxy i5(Smart Corby)-->Sony Xperia X10-->Nokia Lumia 520-->Lumia 535+Lenovo A7-10F-->Honor 4C+HP Pavilion x2 10-->Xiaomi Redmi 3

(#4) kalifa777

kalifa777
(tag)

Talán megvan a következő telefonom. :)

(#5) papi77

papi77
(PH! addikt)

Én valami ilyen címet adtam volna a tesztnek: B20 :)
Nagyon jó,egyébként pont most néztem.Nemsokára aktuális lesz a második tel vásárlás!

"didzsééé bobó"

(#6) scyllarus válasza Geri0325 (#3) üzenetére

scyllarus
(PH! addikt)

A vodánál viszont bárhol lesz stabil 3,5G-d, ami azért a legtöbb esetben elég.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7) forgonati

forgonati
(őstag)

Hogyhogy az első Xiaomi b20-al? Nem jól tudon hogy a note-ból már van b20 variáns? Vagy benéztem valamit?

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#8) A 2. Vesztes

A 2. Vesztes
(senior tag)

Mostmárlassan annak az időnek kellene megérkeznie, hogy ezek az olcsó, de jó gépek lenyomják a korábbi nagy nevek árait!

Várjuk!

Vuff!

Iphone 7plus + Feketeszeder Q10 + Icipicipuha Lumia 5 + iPad Er2 + iPad mini 4

(#9) Departed

Departed
(őstag)

A már eddig is kiváló telefon még kiválóbb utódot kapott. :K
Így már semmivel sem rosszabb egy negyedmilliós samsung vagy apple telefonnál, sőt, jópár dologban jobb.

Már csak terjednie kéne az igazságnak hogy teljesen értelmetlen 5ször annyit kiadni ugyanazért vagy több szempontból gyengébb cuccért.

Hajrá Xiaomi! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB (Android 8.1 + MIUI 10)

(#10) H.Istvan25

H.Istvan25
(őstag)

Innentől komolyan kell venni a Xiaomit

Huawei Mate 9

(#11) joysefke

joysefke
(PH! kedvence)

Nemrég vettem egy ilyet az EU Stocktól. Az jó akksit és pontos GPS-t meg tudom erősíteni.
Aki ezt a telefont lemeríti egy nap alatt, az vagy túlórázó tesztelő vagy munkanélküli :)

(#12) ROBERTOH

ROBERTOH
(PH! addikt)

A fényképező részével nem vagyok kibékülve (tegyük hozzá, hogy nem sok telefon van, amiben ez a funkció jónak nevezhető): a vonatsínek végén illetve az erdős rész teteje is nagyon festményszerű... :/ Azt hiszem kénytelen leszek mellé venni egy fényképezőgépet is :)

ez a kedvenc aláírásom

(#13) Bog válasza forgonati (#7) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

jogos, javítottam

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) D4ni

D4ni
(őstag)

Jöhet egy ilyen az iPhone mellé, avagy helyére ;]

Bog: én is úgy tudom hogy előbb volt a 3S mint Note B20-al.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#15) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Miért nincs béhú.. ja, várjunk csak! Nem is csodálkozom a különösem ajánlott plecsnin, ez a telefon megérdemli. Az ár meg még lesz kedvezőbb is.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#16) Don't Panic

Don't Panic
(senior tag)

nem rossz de inkább egy Note 3 Special Edition :) nem sokkal drágább ;] (szintén B20-al)

[ Szerkesztve ]

(#17) Departed válasza D4ni (#14) üzenetére

Departed
(őstag)

Semmiben sem rosszabb a szifonnál, csak ötödannyiba kerül, sokkal jobb az aksija és - még mindig fura hogy ezt meg lehet említeni - van jack csatija. Szóval helyette! :K

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB (Android 8.1 + MIUI 10)

(#18) Viktor0610 válasza joysefke (#11) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

joysefke:
Vagy csak még nem gyógyult ki a Pokémon GO lázból. :D
Nekem akkor sikerült lemerítenem egy nap alatt. :B :DD

Departed:
Ezt azért ne.
Nem egy kategória, de szerencsére nem is akar egy kategória lenni az iPhone-nal. :K

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#19) D4ni válasza Departed (#17) üzenetére

D4ni
(őstag)

Ha az iPhone vásárlása előtt lennék tuti ezt venném, a note 2 is bizonyított már . Strapabíró , megbízható telefonom volt :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#20) Gersomn

Gersomn
(fanatikus tag)

Nekem is igazán szimpatikus volt, tesom teloja pont csere előtt állt, úgy gondoltam alkalmi vétel. Aztán megkaptam úgy, hogy dual simre alkalmatlan volt, mert az egyik foglalat nem működött. Küldhettem vissza, J5 lett belőle :( Soha nem kaptam még rossz telot, most jol belefutottam. Kár, majd legközelebb.

Xiaomi Redmi Note 4X

(#21) kmisi99

kmisi99
(PH! kedvence)

Én már kb 1 hete használom, és teljes mértékben egyetértek. A lehető leg tökéletesebb telefon ebben az ársávban. Csupán szimpla céges telefonként vettem meg, de azonnal beleszerettem, minden tekintetben imádom.

Dell Precision M4600

(#22) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

De vártam már ezt a tesztet! Szuper lett , plecsni pedig meglepetés a javából.

kmisi99
Akkor ezek szerint érdemes váltani rá Lumia 640-ről?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) Lackó84

Lackó84
(újonc)

Nem rossz dolog hogy végre jött egy olyan kütyü amibe végre van B20. Találkoztam egy másik Xiaomi telval is ami támogatni fogja a B 20 at kíváncsi lennék hogy lefogják-e tesztelni. Meglátásom szerint jobb a
Xiaomi Redmi 3s-től.
A teló neve Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition és itt találtam
[link]
Illetve véleményekre lennék kíváncsi a szóbanforgó telórol.

(#24) margithid

margithid
(PH! kedvence)

1 hete használom mindenféle gond nélkül, akadásnak, fagyásnak nyoma sem volt eddig.
Aksi nekem majdnem 5 napot bírt, kb 6 óra kijelzőidővel és telefonálásokkal.
Egyébként egy kis javítás, a telefon szerint a proci nem 1.2 hanem 1.4 GHz-es.

(#25) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Na most miert fognak sirni itt egyesek, ha mar a B20 is adott? :D
Franko telo.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ rcx.pw

(#26) bollokcs80 válasza Lackó84 (#23) üzenetére

bollokcs80
(Korrektor)
LOGOUT blog

Középkategóriában jelenleg verhetetlen. Ha nem vettem volna egy Thort pár hónapja, azonnal vevős lenne. :DD

(#27) Vikt0r

Vikt0r
(fanatikus tag)

Ma akartam rendelni az eu stock-tól de sajnos kifogytak belőle és a not 3 se elérhető. :O

(#28) Bog válasza margithid (#24) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Az AnTuTu és a hivatalos specik 1,4 GHz-et írnak.

(#29) 4Grider válasza Departed (#17) üzenetére

4Grider
(PH! kedvence)

Azért ennek a fényképeire nem lenék büszke. Egy húsz méterre lévő motor rendszámának illene rendesen olvashatónak lennie, a növényfotón meg nincs egy éles virág...

(#30) mindanee

mindanee
(tag)

Mit gondoltok ez vagy a Vernee Thor a jobb befektetés?

:)

[ Szerkesztve ]

(#31) margithid válasza Bog (#28) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Én is ezt mondom, de a hardver résznél nem ezt írtátok ha jól látom, nem?

(#32) PreikeStoleN

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Tetszik. Majdnem ezt vettem. Helyette BlackBerry DTEK50 lett.
:)

RAMONES '74 ___ *Johnny*Joey*Deedee*Tommy*

(#33) Luck Dragon válasza mindanee (#30) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Ez jobb választás szerintem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) Bog válasza margithid (#31) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Ja, tényleg. De már jó ott is.

(#35) papi77 válasza Lackó84 (#23) üzenetére

papi77
(PH! addikt)

A mérete miatt nem hiszem,hogy sokaknak jó választás lenne a 3s el szemben.

"didzsééé bobó"

(#36) Viktor0610 válasza mindanee (#30) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Befektetésként egyik sem jó, de a kettő közül én is a Xiaomit választanám. :)

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#37) mjani1172 válasza Vikt0r (#27) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Nagyon kevés dolog van ott raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#38) boneyard

boneyard
(tag)

Türelmetlen voltam, azt hittem tovább kell várni a 3S-re és vettem egy Huawei P9 Lite-ot kb. 1 hónapja.
Nem bántam meg, mert nagyon klassz teló, de ez az 55 körüli ár kicsit szíven ütött :)

(#39) T. Almeida

T. Almeida
(senior tag)

Én ilyet használok egy hete.

A MIUI béta verzió, ami rajta van most, hajlamos pár naponta 1x lefagyni, de erre más is panaszkodik a neten, várjuk a javítást. De ezt leszámítva teljesen elégedett vagyok a telefonnal, igaz, még nem teszteltem szét, "alap" appokkal használom (waze, messenger, gmail, facebook stb.). A fém hátlap kicsit csúszós, de érezni, hogy minőségi darab :)

Kempó...

(#40) T. Almeida válasza margithid (#24) üzenetére

T. Almeida
(senior tag)

Hopp, most olvasom, nálad nem fagy soha? :O

Kempó...

(#41) cybermanus

cybermanus
(senior tag)

Remek telefon, remek ár/érték arány! A szolgáltatóknál vajon mikor fog megjelenni, az lenne az igazi érvágás olyan nagy gyártókkal szemben mint a sony vagy a samu. :)

A térerő legyen veled ! Redmi Note 7, HTC U 11

(#42) margithid válasza boneyard (#38) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Mit szólnál akkor ahhoz, hogy nekem tréfa mentesen 40k-ba fájt a 3/32-es változat?:)

T. Almeida

Nálam egy hét alatt semmi fagyás de még lassulás se volt!

[ Szerkesztve ]

(#43) zebede válasza mindanee (#30) üzenetére

zebede
(őstag)

Mindkettő itt van a kezemben.
Szerintem ez a Redmi 3S pontosan 18.000Ft-al jobb.
Viszont a Vernee Thor éppen annyival olcsóbb. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) macskea

macskea
(őstag)

Tényleg csak két dolgot kell a mérleg serpenyőibe tenni, az 55 ezres árat, és a tökéletesen jellegtelen külsőt. A belbeccsel nincs baj. :R

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#45) kmisi99 válasza Luck Dragon (#22) üzenetére

kmisi99
(PH! kedvence)

Ha új telefon akarsz 50 000 körül akkor igen. A MIUI az egyik legjobb kezelő felület, rengeteg extrával és témával. Az akku idő valóban marha jó. Bár én küszködök vele, sajnos nekem csak 4 napot bír. :( ( ;] ).
Én 2gb ram 8 magos telefonról váltottam erre, felüdülés volt használni. Az anyagminőség és kinézet valóban a toppon van, és ujjlenyomat olvasó nélküli telefont szinte már küszködés használni. Mindig nyúlnék hátra.

Egyébként az ujjlenyomat olvasó is nagyon okos. Ha zsebre dugott kézzel véletlen hozzányúlnénk, a közelség érzékelő ha sötétet érzékel akkor nem engedi feloldani a telefont, megkímélve minkel, hogy a zsebünk felhívjon mindenféle számot.

Dell Precision M4600

(#46) stefi68

stefi68
(PH! addikt)

Aki látott már élőben feketét és arany színűt, melyiken látszódnak jobban a navi gombok főleg félhomályban? Mivel nincs ugye világításuk....

Tök sötétben gondolom mindegy mert egyiken sem látszik.

Én úgy gondolom az arany színűn jobban látszódhat..., vélemény?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#47) Krill77

Krill77
(őstag)

Még szep, h ajánlott. Nem úgy mint a múltkori doogee. Azt nem lehetett kapni jógyerekéknél..

(#48) boneyard válasza margithid (#42) üzenetére

boneyard
(tag)

Az ÁFA-t én is visszakaptam a Huawei árából meg igyekszem eladni az ajesz Color Bandet, de igen, ez brutál jó ár ilyen specifikáció mellett :)

(#49) -Skylake- válasza Departed (#9) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

"Így már semmivel sem rosszabb egy negyedmilliós samsung vagy apple telefonnál, sőt, jópár dologban jobb."

Meselj meg kerlek

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#50) embe válasza macskea (#44) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

A jellegtelen külsőről: a legtöbben tokba teszik, és akkor nem marad belőle más csak a kijelző...

".... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni.."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.