Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz gazfickó #2421 üzenetére

    Ránézésre ez ugyan annak a toknak tűnik, mint amit a goboo.com-os előrendelésnél is kaptunk hozzá páran ajándékba. Én azóta is ezzel a tokkal használom a tabletet, és ugyan ezek a tapasztalataim mint neked.
    A képernyő szépen felold és lezár vele, de azért vigyázni kell, lógatni, vagy kinyitva rázogatni már nem lehetne, mert annyira azért nem erősek benne a mágnesek és akár a tablet is kieshet belőle egy erősebb rántásnál, rázásnál kicsúszhat a mágnesek tartásából.
    Mondjuk ezzel kapcsolatban nekem még gondom nem volt vele szerencsére, egyetlen egyszer fordult elő, hogy a tablet hátlapjától is elvált a tok, de visszaigazítottam rá és azóta is a helyén van.
    Az anyaghasználata szerintem is rendben van, fogásra, tapintásra is nagyon jó, szerintem is jó kézbe venni vele a gépet. Amit nagyon szeretek ebben a mágneses tokban, hogy a fedlap része 3 részre tagolódik és hátrahajtva háromszöggé lehet hajtogatni és így fektetett helyzetben tablet állványként is üzemel, nem kell külön állványt vagy tartó-támasztékot használnom.
    Nem tudom, hogy az eredeti Xiaomi-s tok milyen minőségű, vagy más egyéb hasonló tokok, de számomra maximálisan megfelel a táblagéphez

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Új hozzászólás Aktív témák