Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsizee

    aktív tag

    Sziasztok
    2 kérdésem lenne hirtelen:
    1: sehol sem találom az órával való telefon feloldást úgy mint a mi bandeknél
    2. első full töltéssel nálam két és fél napot húzott le az óra. Itt is szükséges 3-5 ciklus az akksi kapacitásának maxra növeléshez? (napi pár értesítés max 50, és félóránkénti pulzusmérés ami be van állítva). Vagy így elsőre már akkuhibásnak néz ki? Csak azért kérdem mert az összes mi band (a hatost kivéve), haylou ls02, amazfit bip u és még pár "okosórám" volt, de egyik sem produkált ilyen alacson akkuidőt még az első töltés után sem.

    Köszi a segítséget

    Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

  • kicsizee

    aktív tag

    válasz Bertiee #55 üzenetére

    szervusz. én kb egy hónapja használom a mi watch lite-ot, vegyes érzelmekkel.
    A GPS pontosan mér összehasonlítva a teló GPS-ével, lépések is ülnek, alvásadatok plusz mín usz 5 perc a mi band 5höz viszonyítva, elfogadható.

    Ami mellett viszont nem tudok elmenni, hogy a GPS-el mért adatokat akár az appban, akár a Stravában szinkronizálva nem tudom kilométerekre - lebontani, csak egy összessített adatot látok mért táv, mért idő, átlagidő és nagyjából ennyi. Van "klassikus" amazfit bip lite-om még a múlt századból, meglesem majd azon, hogy hogyan méri ezeket az adatokat.

    nekem a mi watch lite akárhogyis igyexem 5 napnál nem bír többet 30 pecres pulzusmérés, napi kb 30 értesítés és ugyanennyi óramegtekintés, valamint este 23.00tól reggel 7.00 ig DND mód mellett. az amazfit bip litem always on screeen mellett hasonló használat mellet kb 16 napos üzemidőket produkált (még ma is simán elmegy 9 napot).

    a mi watch litem csak akkor szinkronizál, ha adathálózaton (mobil, wifi) van, nem elég neki a bluetooth kapcsolat -> ezt nem is értem. nincs benne készülék fololdásának lehetősége.

    ha ezekkel együtt tudsz élni (én valahol 40 € körül vettem), akkor kényelmes, pontos a dolof, de ha már 60 €-ért veszel, akkor lehet érdemes az amazitek körül is szétnézni.

    az amazfit zepp appot, az meg xiaomi waert használ - kinézetre mindkettő gagyi, a mifit app kiforrottabb ;)

    üdv z

    Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

  • kicsizee

    aktív tag

    válasz Micuir_M #85 üzenetére

    Mindkettőtök bekapcsolt valamilyen aktivitást amit gps alapján mér? Mert ha csak simán lépéseket számol, abból csak megsaccolja a megtett távot.

    Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

Új hozzászólás Aktív témák