Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madarvtr

    lelkes újonc

    válasz Donki Hóte #238 üzenetére

    "vásárlói attitűdre akartam célozni, miszerint ahogyan sokan sosem vennének DaciaSUV-ot, ugyanúgy sokan sosem vennének Xiaomi telefont."

    ez a része a dolognak pont nem érdekelt, bár én is így vagyok csak forditott előjellel sose vennék mondjuk iphone-t ;)
    persze engem is zavar, hogy valamiért sosem sikerül összepakolni mindent az egyben, hogy ideális legyen, csak itt (is) trendi fikázni valamit leirások alapján anélkül, hogy próbálták volna. persze csak két hetem volt szokni a telefont de azt gondolom, hogy a 2K-hoz képest sem akkora szar ahogy némelyek gondolják. nem, nem gondolom, hogy elfogult lennék mert nekem azt tökmindegy. az előző vackomat is 5 évig nyúztam, most tettem félre és még szerintem van benne 2-3 év amig tudtam volna használni (max egy akku csere árán, bár még most is simán hozta az egy napot ha nem navigáltam vele vagy hasonló)

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Donki Hóte #238 üzenetére

    Nem lehet tudni... A szolgáltatói piacon nem fogják annyira a készülék árát nézni...

    Ott tök mindegy, hogy mit adnak 0Ft-ért...

    A magyar piac amúgy rendkívül erős Xiaomi fronton, erről volt a nem oly régi hivatalos belépéskor cikk is.

    Hivatalos forrás alapján 100 itthon megvásárolt telefonból 18 Xiaomi ( és sejtésem szerint ebben nincs nagyon benne a szürke és egyebek, mint például eu shipping és társai... )

    Szóval annyira nem kell az emberek torkán leerőltetni

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák