Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    "Az 5x-ös zoomfelvételekre is igaz lenne ugyanez (4. oszlop), ha a szoftver nem konvertálná feleslegesen 5 megapixelről 8-ra az eredményeket – simán lehetett volna 8 megapixeles a szenzor, és nem kell szoftveres bűvésztrükk."

    Úgy tudom, 8 megapixeles a szenzor, csak épp az 5x zoomoptikát nem tudták megoldani, így valamivel nagyobb, mint háromszoros a zoom, a 8 megapixeles képbe belecroppol, ebből lesz egy 5 megapixel felbontású kép, amit utána felskáláz vissza 8-ra. Tehát a jelenség a zoomobihoz túl kevés hely miatt van. De javítsatok ki, ha tévednék.

    (#229) Donki Hóte:
    Szerintem nézz utána, hány százalék használ custom romot világátlagban. A jelentőstől szerintem elég messze van. A kijelző meg lehet nem UHD, de egyrészt ki nem szarja le, mikor a Samsung is világéletében FHD+-ra állította az UHD-s kijelzőjű telefonjait, másrészt nem látod, azt garantálom. Harmadrészt, mivel volt szerencsém birtokolni a készüléket, azt kell mondjam, a kijelző vagy a fényerőnek, vagy a beállításnak köszönhetően jóval jobbnak tűnt, mint a többi FHD+-os telefon, amivel valaha rendelkeztem, pl. jobb a P30 Próénál és a Mi9-énél.

    (#246) Jhonny06:
    Vitatkoznék. Nem tudom, a 730 miatt-e, de kezelésre épp nem volt kellemes a sebesség egy P30 Pro, Mate 20 Pro, iPhone X után. Lassú volt.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák