Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zototh64

    őstag

    válasz HUTCHDB #421 üzenetére

    Megértelek, megértem a bosszankodásod, nekem is erős munka a teló, bár már most nem annyira mint volt mondjuk fél évvel ezelőttig.
    Viszont akár mennyire is bosszant most Téged ez a dolog, nagyon jól tudod, hiszen nem ma kezdted a telefon mókolást, hogy nem csak készülék függő lehet egy ilyen probléma.
    Szóval vagy rászánod az időt, akár mennyire is nincs kedved, időd stb, vagy megválsz tőle, de nincs semmi garancia arra, hogy ami ezt követi teló, nem fogja e ugyan ezt produkálni.
    Mint ahogyan azt is tudod jól, hogy a két képből amit feltettél, senki nem tudja megmondani, hogy hol a baj.
    Mindenkinek ugyan annyit mondanak el, mint Neked.

    Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

  • vulnrea

    aktív tag

    válasz HUTCHDB #421 üzenetére

    Nálam ez a helyzet volt S9+ mellett, alig hozta az átlagnak mondható kijelző időket, amiket sorra osztottak meg. Nekem átlagban 1,5 óra volt egész nap, szervizben is volt, akkor egy picit javult és ennyi, onnantól kezdve merült, mint az atom. Próbáltam folyamatos 3G-n, csak wi-fi-n és egyszerűen nem tudtam rájönni, hogy mi lehetett a hiba. Ahol dolgozom nem jó a lefedettség, nagyon gyatra a mobilnet ez is közre játszhatott a Samsung esetében, de az az érdekes, hogy jobban boldogul vele a Mix 3 ez bírja. Szerencsére egyelőre hozza a várt kijelző időt. Tegnapi nap volt ~5 óra, most pedig 1,5-nél járok és 70% az akku.

    Nyilván csak wi-fi mellett jobban bírja a teló, de nem sokat vagyok otthon így ez kilőve, én már ennek az 5-6 óra időnek is örülök. Nekem most EU-rom van fent, nem sokat teszteltem a stabil rommal, viszont ott folyamatosan szinkronizált a kínai appok a háttérben, itt ez most nincs.

    [ Szerkesztve ]

    Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

Új hozzászólás Aktív témák