Új hozzászólás Aktív témák

  • vulnrea

    aktív tag

    válasz Roland861010 #1694 üzenetére

    Az utolsó 4.18 van fent most, amit twrpből telepítettem. Ha jobban belegondolok, akkor lehet, hogy az óra a ludas, most kipróbálom a telefont anélkül. Amit tudtam most beállítottam, egyedül azt nem tudom, hogy van-e értelme az alkalmazáson belül állítani az akku kezelést? Nekem minden kímélő módban van, de látom be lehet állítani, hogy ne fusson az alkalmazás a háttérben, ezt van értelme állítani ? Illetve azt is néztem , hogy van automatikus indítás is, de az alkalmazás engedélyen belül is lehet állítani azt, hogy indítás a háttérben, ezekhez érdemes nyúlni?

    Köszi a segítséget, előtte volt Samsung is, folyamatosan szervizben volt, előtte pedig i7 plus volt és azt nem kellett ilyen módon piszkálni ahhoz, hogy ki bírjon egy napot, de szeretem ezt a telefont ezért vettem végül :)

    [ Szerkesztve ]

    Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

Új hozzászólás Aktív témák