Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Kornel #3726 üzenetére

    Nem lehet jobbat csinálni mert úgyis másképp látja két különböző ember, ezért felesleges ezeket behozni indokként hogy jó a fényképező mert sok pontot kap egy teszten... Ezek a pontozások iránymutatónak jók 1-2 esetben de ne ez legyen már etalonnak felhozva érvként mert az merő butaság. Ugyanazokkal a korlátokkal küszködik a P20 pro is mint a többi mobil, aki fényképezni akar az komoly gépet vesz, aki még mobillal "bohóckodni" annak már több mint 2 éve is rendelkezésére állt hozzá telefon, sőt a pureview Nokiák óta ami nem most volt. Félreértés ne essék én is szeretek mobillal fotózni, de tudjuk már helyén kezelni a dolgokat.
    Ha a P20 pro 12mp-en lenne ekkora szenzorral szerelve akkor látható lenne minden tekintetben az előnye, de így csak este látható némi előrelépés, nappali képeknél elkeni a Pixel 2 is a kisebb szenzorral, ráadásul ugye ott a másik lényeges elem a szenzor mellett: a szoftver amiben sose fényeskedett annyira a Huawei. Szóval lehet csűrni csavarni a dolgot de a P20 pro kis előrelépés csupán kamerás szempontból és nagy marketing szempontból (40 megapixel meg tripla kamera stb.). Nézz be a fotós topikba ott van jópár forrásból kép a P20pro-val, szépen látszik milyen gyengén muzsikál sok esetben. És ezzel el is mondtam mindent amit akartam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák