Új hozzászólás Aktív témák

  • oriolus123

    tag

    válasz oriolus123 #658 üzenetére

    Elöljáróban elnézést a hosszú poszttért, de talán másnak is hasznos lesz valamikor.
    No akkor válaszolok magamnak. Mindezt amellett, hogy köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat. Nos, egyik tipp sem jött be. Spoiler következik: most már jónak tűnik a cucc :)
    Elöljáróban annyit, hogy teszteltem a lépésszámlálást, és pont úgy ahogy ti is ajánlottátok. Leléptem negyvenet előre, negyvenet vissza, és alig változott valamit. Próbáltam lazán, próbáltam szorosan, semmi eredmény. Kínomban már mezitláb mentem a sarkamat jól odavágva, aztán lendületesen kezemet lóbálva. Nulla. Feleségem is felpróbálta, rögtön belerakott húszat, de ez csak véletlen egybeesés lehetett, mert nem sikerült reprodukálni (neki sem).
    Így aztán beleástam magam a net bugyraiba, és mentem sorra a tanácsokon. Reméltem hogy nem fogom brickelni. Próbáltam fw-t downgradelni, a mostani legfrissebb 1.0.1.53-ról az 1.0.0.39-re. [link] Elvileg sikerült, elkezdett számolni, cserébe nem tudtam párosítani. Ráadásul a BT eszköz beleragadt a telefonomba, nem tudtam onnan kiírtani. De legalább már számolt! Tegnap ezzel feküdtem le. Ma újult erővel nekimentem, immár a párosítás projektnek. Itt is kipróbáltam az összes programot ami sikert ígért (egy sem jött be), végül egy recovery wipe-all a telefonomon hozta meg a végső megoldást. Én csak a BT cache-t akartam törölni, úgyhogy gyanús is volt milyen lassan indul a telefon (arra számítottam hogy ha törlöm a cache-t, akkor majd újra fel tudom venni, immár helyesen az eszközt). Aztán amikor egy szűz rendszer köszöntött, akkor csattant a tenyerem a homlokomon, hogy én marha! Factory resetet csináltam! Mindenesetre pikk-pakk csatlakozott, és első dolga az volt, hogy felrakta a legújabb fw verziót, ami ugye pont az amit tegnap vért izzadva lecseréltem. Itt kicsit megálltam, és elkezdtem verni a fejem a falba. Sok hűhó semmiért?!?

    Szerencsére azóta megelégedéssel használom (2882 lépést tettem bele)!
    Még az alvásmonitorozásra leszek kíváncsi, mert a délutáni szunyáról nem is tud a gyári mi fit, a notify pedig fizetős, eddig nem foglalkoztam vele.

    Tényleg, ezek a viselkedés cimkék mire jók? Elindítottam párat miközben elkezdtem csinálni, de van valami haszna is?

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák