Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz Ricardo #14076 üzenetére

    Egyet értek veled. Én pont azért venném meg ezt a telefont mert stock android, és (gondolom) hetente fossa ki magából a biztonsági frissítéseket, és viszonylag gyorsabban megkapja a hivatalos droid updateket is.
    Abszolút jól gondolod, és 110% jogosan várod el, az én meglátásom szerint is, hogy igenis frissüljön a készüléked a lehető legfrissebb elérhető verzióra.

    Ha ez nincs így az A1 esetében, akkor az nettó bullshit.

    ..és igen úgy mellékesen a Nokiások meg rajtatok röhögnek. (Egyébként).
    Vicc, hogy ezt az "annyira sztárolt" és a felhasználóiról "annyira" gondoskodó Xiaomi nem tudja meglépni. Ma is fogtam kézben az A1-et, brutálisan jó, de így nem tudom..... :U

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz Fall-N #14890 üzenetére

    +1

    Ilyen lefelé nyíló flip tokot használtam MINDEN telefonomhoz, ami pl az A1-hez is kapható, SOHA semmi baja nem lett egyik telefonomnak sem, igaz vigyáztam is rájuk, de volt amikor kanapéról lecsusszant véletlen, vagy álmomban letoltam róla. Mindenhol véd. Rendszeres téma haverok között, hypeolják ezeket az undormány hybrid kemény hátlapokat (jó teszem hozzá egyik másik bszottul jól néz ki) de volt akinek ezzel is betört. Rosszul esik a telefonja és csodálkozik a hátlapjával, meg a fóliájával. Kérdezem legutóbb is, mondom szép-szép ,de az előlap majd saját magát védi meg? háát van rajta fólia, és a hátlap befelé kerekített. Ja értem. Nincs több kérdésem.

    Az ilyenekkel semmi értelme vitázni.
    (Nekem legalábbis) :U

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Új hozzászólás Aktív témák