Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz HartgeH3-2.8 #14114 üzenetére

    Honnét veszed ezt a sok baromságot?

    Olyan NEM LÉTEZIK hogy hetente van friss biztonsági frissítés mivel a google minden hónap elején adja ki! Tehát csak havonta van friss biztonsági csomag, és nem lehet szavatok az A1.re sem mivel megkapja ő is a havi frissítéseket, ugye nemrég írták többen hogy megérkezett nekik az Áprilisi frissítés, akkor hol itt a probléma???

    -----------------------------------------------------------------
    darvinya : tökmind1 mire használod, vagy mi helyett? itt az a gond hogy a fos opera közel 3x annyit fogyaszt mint a Chrome

    [ Szerkesztve ]

  • bepken

    veterán

    válasz HartgeH3-2.8 #14114 üzenetére

    személyes véleményem következik: Te bizony ne vegyél ilyen telefont :)

    (#14111) Viktor0610! valamit valahol engedélyezni kellett, ha jól emlékszem. csak most nem találom. jelenleg nálam hosszú gomb nyomásra az asszisztens jön be

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • Magnat

    veterán

    válasz HartgeH3-2.8 #14114 üzenetére

    Sajnos a Xiaomi már régen nem gondoskodik a felhasználóiról... kiadnak ugyan developer romra heti frissítéseket, de jellemzően csip-csup hülyeségeket javítanak benne (amiről jó eséllyel nem is tudtad, h létezik), komolyabb javításokat ritkán eszközölnek ... viszont a Xiaomi fórumon több számukra kellemetlen bug threadjét is törölték már, (RN3P topikban volt szó róla korábban), plusz accountokat is hozzá, ha jól tudom. A MIUI vs pure Android szavazás törlésével kapcsolatos balhéról már nem is mondok semmit...

    Én pont azért vettem az A1-et, mert a készüléket az áráért egyébként korrekt darabnak tartom (ezt egyébként az összes Xiaomira is ki merem jelenteni) és azt reméltem, h az Android One miatt a Google felé fennálló kötelezettségek értelmében a szoftveres support kevésbé lesz döcögős, mint a MIUI-val felvértezett daraboknál (RN3P-re kb egy évig ment a hitegetés a Nougat frissítéssel kapcsolatban -hivatalos helyről is - aztán mégsem lett belőle semmi). Ehhez képest ahogy itt szó volt róla, az elvárthoz képest tényleg nem jeleskednek a frissítések terén, de hogy ez mennyiben a Google és mennyiben a Xiaomi hibája, sajnos nem tudom.

    Másrészt viszont meglehet, h térerő gondok miatt meg kell válnom az A1-től - olyan helyre fogok költözni ahol kissé gyenge a T jele és gyakorlatilag minden hívás megszakad az A1-ről, de a meglepetés akkor ért, amikor muterom a kis 12akármilyen buta Nokiájával meg simán telefonálgatott ... most várom, h haverom az OP5-tel tegyen egy próbát ugyanott, ha úgy lesz akkor lecserélem egy OP-re, mégha ellenkezik is az elveimmel annyiért telefont venni.

    [ Szerkesztve ]

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

  • kokokka

    őstag

    válasz HartgeH3-2.8 #14114 üzenetére

    Igazad van : meg ne vedd!
    Mindenki rinyál a frissítések miatt. De én most is egy ár/érték arányban verhetetlen (igen, 8.0-ás androiddal felvértezett) A1-et fogok a kezemben és minden percét élvezem! Veszettül jó telefon, ami veszettül jó fotókat készít! Úgy látszik nem volt még olyan telefonotok amit igazán telibesz@rt a gyártó! Nekem volt, ez nem olyan! Nálam is fő szempont volt az Android 1 program. De nem fosom össze magam azért mert nincs még itt a 8.1 főleg úgy, hogy ez a telefon nekem/nálam HIBÁTLAN!
    Úgyhogy mondom ismét : meg ne vedd! Azt, hogy a frissítések miatt meg nem vásárolt telefon miatt meg miről maradsz le, úgysem tudhatod!

Új hozzászólás Aktív témák