Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabócza

    senior tag

    válasz okcsani #8271 üzenetére

    Szia, én pont pár napja cseréltem le a Honor 8-at és vettem meg az A1-et.
    Az A1-el még nincs sok tapasztalatom, használtan vettem, az előző tulaj két iPhone között kipróbálta az androidot, de nem jött be neki. Oreoval kaptam, decemberi frissítéssel. Én egyelőre Nougattal használtam volna ha rajtam múlik, de az Oreoval sincs sok gondom. Az elmúlt pár napban egyszer kaptam olyan üzenetet, hogy a kamera nem érhető el (vagy valami ilyesmi) és indítsam újra. Újraindítás után működött.
    Honor 8 egy gyönyörű telefon, főleg kékben, és a hardver nagyon rendben van. A kamerája szerintem a legjobb ebben az árkategóriában. Nagyon szép képeket csináltam vele még szobai világításnál is. Ami miatt 2 hónap után lecseréltem az a szoftver. Szerintem kicsit túltolták az energiagazdálkodást az EMUI-nál. Hiába állítottam be 3 helyen, hogy ne zárja be az alkalmazást, ő mégis megtette néha, ha úgy hozta kedve, pedig nem vagyok egy poweruser aki 100 alkalmazást futtat egyszerre. Pl. a CIB-es alkalmazás push üzeneteit soha nem kaptam meg, a pebble órámmal rendszeresen megszakadt a kapcsolat, a programok nagy része is csak akkor frissült és jelzett, ha bekapcsoltam a kijelzőt. Az autóban a Sony bluetooth fejegységhez meg akkor kapcsolódott, amikor épp kedve volt (legtöbbször nem volt). Előtte mindegyik telefonom gond nélkül és azonnal kapcsolódott. Engem ezek a szoftveres okok késztettek váltásra. Utánanéztem, de sajnos nincs teljesen használható Lineage OS Honor 8-ra, pedig a kernel forrásokat is kiadták.
    Üzemidőben szerintem jobb az A1, a Honor 8, főleg ha a kamerát is használtam, elég gyorsan merült.
    Az A1 mellett két ok miatt döntöttem. Az egyik a Xiaomi, már többféle redmi telefonom volt (3Pro, 3S, 4X), és rengeteg egyéb Xiaomi cuccom van. A másik a tiszta android, korábban volt már több mint 20 féle androidos telefonom, de ahogy visszagondoltam, a Nexus-ok voltak mindig a kedvencek, azokat használtam a legtovább.
    Leginkább a méret miatt tartottam az A1-től, jobban örültem volna ha egy redmi 4X méretű telefonból készítik, de azért ez is megszokható...

    Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

  • Gabócza

    senior tag

    válasz okcsani #8341 üzenetére

    Használtam egy és két kártyával is, mindkét esetben folyamatosan ment a mobilnet az első kártyáról, plusz folyamatos Bluetooth kapcsolat az órával. Igazán nagy különbséget nem éreztem készenléti időben. Másfél nap szerintem reális.

    Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

  • Gabócza

    senior tag

    válasz Gamerous #8450 üzenetére

    Hasonlítsd össze: [link]

    Elkéstem...

    [ Szerkesztve ]

    Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

Új hozzászólás Aktív témák