Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz andHermann #20502 üzenetére

    én se akarok győzködni senkit hogy mit használjon, csak unom mikor a 20dik user ír pm-et hogy írjam le szájbarágósan hogy hogyan kell fastboottal a rendszert újra rakni mert a miflashtool nem látja a telefont, vagy hogy hogyan kell a google kamerát működésre bírni, ugyan azt minden leírni hosszadalmasabb mint blogban összeszedni... amire nekem kell elsősorban arra tökéletesen megfelel... játék,net,email stb...ritkán fotózok, amit meg fényképezek,azok minősége meg elég, úgy is segédnagyítót használok meg 7ledes zseblámpát a megvilágításhoz, azok minősége bőven elfogadható nekem...sötétben nem fotózok... ezt az egészet a "mester úr" fújta fel, mint bohóc a lufit...az tény, jelentős minőség különbség nincs... ha legalább 50%kal lenne jobb minőségű a gcam-mal készült képek minősége mint a gyári, na az már jelentős de ez az max.5-15% difi az jelentéktelen... az hogy a gcammal készült kép egy kicsit kontrasztosabb meg jobban látni a lájtos árnyékot, az jelentéktelen különbség

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák