Új hozzászólás Aktív témák

  • fluttershy

    tag

    Üdv :)
    Tervben van egy új telefon vásálása és már 95% hogy egy fekete mi a1 lesz április elején bevásárolva az eustockról ha akkor épp lesz raktáron. Nagyon remélem hogy lesz. :D 2013 óta használtam egy trékom miatt nyithatatlan bootloaderes debloated 5.1.1es stock romos xperia z-t (yuga) aminek mostanra kezdi megadni magát az aksija. Csak mobilnettel, minimum fényerővel, kevesebb mint 3 óra sot-al estére 30%alatt van. Sajnálom nagyon mert ennél szívósabb okostelefonnal (a lumiákat kivéve) nem találkoztam. Apróbb hibái voltak, de hozzá szoktam mindhez. Már berendeltem pár tokot illetve screen protectort a mi a1-hez hogy megérkezzen akkorra amikor meglesz a teló. Azért több tokot mert fontos lenne hogy a tok tpu legyen, lehetőleg fekete és a "kávája" túlérjen a kijelzőn (értsd: ha kijelzővel lefelé rakom le az asztalra akkor a kijelző ne érintkezzen az asztal lapával, csak a tok). Sajnos az alis leírások soha nem terjednek ki erre, a képek pedig legtöbb esetben csalókák :/ ha valaki tud ilyen tokról akkor légyszi szóljon :)) metal bumper case is lehet de csak akk ha full fekete, nem hullik szét 2 hónap használat után, nem lötyög benne a telefon, nem rontja a vételt (főleg lte és wifi) és nem néz ki undorítóan.
    Olyan kérdésem lenne hogy a stock android one az mennyire "stock" ha magyar webshopból történik a vásárlás? Van rajta plusz webshopos adalék? Szükséges a gyártós rom reflashelése használatba vétel előtt? Mi flash toolt még nem használtam. Flashelés előtt milyen partíciókat érdemes lementeni (és hogyan) esetleges katasztrófa esetére (xperian ta partition volt amivel drm keyek elveszhettek, itt meg imei kódos szenvedésekről olvastam)? Oreos frissítés jelenleg hanyas android verziószámnál jár? Mennyit javítottak a frissítések a kamerán, főleg az éjszakai fényképek, videók érdekelnek? Ha valaki linkelne a frissített telefonnal készített képeket, videókat azt nagyon szépen megköszönném. :D :D Bocsi hogy ilyen sok kérdés így elsőre :) remélem nem zavar senkit :) Ha van még pluszban tanácsotok akkor azt szívesen fogadom. Nagyon várom már a telefont.

Új hozzászólás Aktív témák