Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hudyfiu

    senior tag

    válasz Lordus #6454 üzenetére

    Nekem tetszik.
    Most össze se tudnám szedni a változásokat mert nem annyira feltűnőek meg voltak cikkek úgy is erről...

    Apró hibák vannak.
    Én ki szoktam kapcsolni pl az animációkat de még nem lehet, hang állítását érdemes a beállításban csinálni különben nem biztos hogy tényleg elmenti.

    Telepítéssel szenvedtem egy másik hiba miatt amit korábban írtam.
    A gyári mentés programban nincs visszaállítás gomb.
    Pontosabban van csak nem látszik de lehet a sötét mód miatt amit még nem tudtam telepítéskor.
    Mivel mindig ezzel állítom vissza a programokat így az első tiszta telepítés után próbálkoztam máshogy visszaállítani a beállításokat de nem ment.
    Maradt az hogy ment vissza a 11-es béta, beállítások, programok feltelepít... aztán rá a 12-es MIUI.
    Így nem tiszta telepítés lett.
    Pár programot el kellett távolítani majd felrakni az áruházból de inkább csak a Google alkalmazásokat.
    Az elején még a beállítasok mintha meg-megállt volna de vagy 2 restart után már nem volt ilyen.
    Gondolom csak nem szerencsés a régire frissíteni annyira még.

    Akku nekem kb ugyan azt hozza így hogy minden be van állítva.
    Egy külön akku kezelő programot használok még, ott azt írta amikor nem mászkáltam és wifin voltam hogy 1%/óra körül volt az akku használat kikapcsolt kijelzőnél.
    Ami viszonylag jó mert minden be van kapcsolva.
    Több szinkron. Óra, gép Bt összekapcsolás...AOD akkor nem volt mondjuk.

    Vannak kis hibák de aki nem bírja érdemes kipróbálni bár gondolom a sok visszajelzés miatt 1-2 hét és ezeket is javítják.
    Elsőre jó lett.

  • vince

    őstag

    válasz Lordus #6454 üzenetére

    Vasárnap reggel feltettem én is, mint egy bármelyik heti újabb verziót, semmi tiszta telepítés vagy hasonlók.
    Én két hibát találtam. Az egyik, hogy érzésre szerintem jobban merül, mint korábban, a másik, amit a xiaomi.eu-n is jeleztek többen, hogy az engedélyek kezelésébe csúszott valami hiba, mert hiába adsz meg bizonyos engedélyeket bizonyos alkalmazásoknak, azok nem férnek ezekhez hozzá és ezért nem működnek megfelelően. Nálam ez abban nyilvánul meg, hogy az Amazfit Bip nem jelzi a bejövő hívásokat (az eredeti fórumon többen talán a whatsappra panaszkodtak, én azt nem használom), mert hiába adom meg a Mi Fit / Mi Bandage páros mindegyikének, hogy hozzáférjenek a névjegyekhez, ha be van kapcsolva, hogy a hívó nevét is jelezze az óra, nem jelez semmit. Ha csak a bejövő hívás jelzése aktív, hívó fél nélkül, akkor jelez. A nem fogadott hívásokat is jelzi, névvel, de a bejövőt nem.
    Már a 11-es MIUI-n is volt egy app behavior nevű szolgáltatás, ahol az egyes alkalmazások tevékenységét lehet nyomon követni, abban látszik is, hogy próbálna az app hozzáférni, de a rendszer letiltja, ezen pedig nem tudok változtatni.

    "Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Új hozzászólás Aktív témák