Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GuruZone

    őstag

    válasz B. Tamas #3613 üzenetére

    Szia, én ritkán szóltam hozzá itt, más topikokban valóban több az értelem.

    Én pont most szeretnék SE-ről "felváltani" Mi9-re, mivel a gimbalomat is kicserélem (pár nap múlva jön a dji osmo mobile 3), visszatérnék a 60 képkockás 4k videók világába egy Mi9-cel.

    Szemeztem a Mi9 T Pro-val, de 135 ezret most nem akarok kiadni érte. Szembejött egy olcsó Mi9, kipróbálom hát.

    Szélességben fél centi, hosszúságban 1 cm "csak" a különbség, de mégis úgy érzem nagy hibát követek el, mert ez a cuki Mi9 SE iszonyúan kézreáll.

    A GPS atomstabil, soha nem volt még ilyen jó GPS modulos telóm, pedig ahogyan az aláírásban látod, volt pár Xiaomi-m. Előtte megjártam a samsungos, LG-s csúcsokat is. Itt egy MiFit-es/Strava-s rögzítés [link] tutira a teló GPS vevőjével rögzítve. Városon kívül brutál pontos.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

  • sxxorp

    őstag

    válasz B. Tamas #3613 üzenetére

    Üdv, lehet még fejlődni, mikor ezt bölcsen adottságnak veszed és nem ezzel kezded topikos hozzászólásaid sorát ;) Nálad csak Guruzone volt mókásabb, akinek mondata az itteni értelmet kritizálta, de közben nem igazán fogta fel, hogy te általánosan beszélsz, nem kizárólag erről a topikról :DDD
    Az akkut emlegeted, a méret nem annyira számít = ez nem a te telefonod.
    Nálam 2 napot simán kibír, főleg túrán repülő módba raknám egyből, de nem ez az erőssége.
    A te esetedben hogy nem kerül képbe egy Mi9T?
    GPS kiváló, eddigi best.
    Mosolyoghatsz 2-3%-on, de majd felfogod, hogy a készenléti állapot magas fogyasztása állandó az egész élettartam során, jelentősen, totál feleslegesen megrövidíti az amúgy is szűkmarkúan tervezett akku üzemidejét.
    Főleg gyorstöltővel nem a legjobb szokás a régóta teletöltött telefon mellett aludni.
    RAM-kezelés kordában tartható.

Új hozzászólás Aktív témák