Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ot93

    senior tag

    válasz sxxorp #2694 üzenetére

    Nekem amúgy semmi bajom a készülékkel, egyedül az állásában való túl nagy merülés a hiba. De ezen kívül eddig semmi (1,5 hét alatt), sőt akkukímélő mód sincs bekapcsolva, e tekintetben gyárin megy. Viszont a gps egész nap be van kapcsolva, persze gyakorlatilag csak akkor működik ha egy alkalmazás igényli. Wifi, időnként mobilnet is be van kapcsolva, de az AOD is. Az csak éjszakára van kikapcsolva időzítéssel, de ahogy látom az sem ér sokat. Tehát ez a cella készenlét sokat elvisz nekem. Amúgy minden nap meg van a min. 5h SOT, de ma pl. 5h 40p volt. Ma többet nyomtam, így kevesebb volt a készenléti fogyasztás --> kevesebb pazarlódott el készenlétre :D Szerintem a készülék 6- 6,5h -t tudna nálam, ha ez a készenléti fogyasztás nem lenne. Na majd most pár napig kikapcsolom az AOD-t, de nem hiszem, hogy sokat segít.
    Aztán olyan sincs, hogy nem jön valami értesítés. Max. annyi, hogy pl. a tabletemhez képest időnként késik mondjuk fél percet. Hát az még nem a világvége :)
    Ma reggel óta a dual sim is megy, ettől sem vettem észre gyorsabb merülést.
    Amire figyelek, hogy felesleges appokat ne telepítsek. Amit nem muszály azt nem raktam fel, hanem csak ami kell, pl. otp smartbank, simple, néhány játék, menetrend alkalmazások, telekom, náhány google app, stb. A többi félig felesleges appnak ott a tablet, van ami amúgy is nagy képernyőn jobb...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Új hozzászólás Aktív témák