Új hozzászólás Aktív témák

  • bunnyhu

    senior tag

    válasz #01758976 #2130 üzenetére

    A GSMarena pont nem tartalmazza az infókat amiket kérdeztem, onnan is szedtem az adatokat a kamerákhoz.
    Épp folyamatban van a MILC szettem eladása, a nagyjából már sikerült szerencsére jól kiszállnom.
    Nem értek egyet egyébként, szerintem mobil már teljesen versenyképes a legtöbb esetben turista fotózásra. Manapság képet a kutya nem hívat elő, monitoron nézed. Egy fullHD monitor felbontása KETTŐ megapixel. 2Mpx (1920x1080). Egy 4K monitor 8Mpx (3840x2160), és a 4K-tól már mindenki lefossa a lábát.
    Ha obiban akarsz f1.7 fényerőt, akkor bezony mélyen a zsebedbe fogsz nyúlni. Egy éve külföldön én vittem a milc-et, barátnőm a galaxy S8-at. Lehet tippelni, hogy múzeumban melyikkel készült használható kép. Igen, a telefonnal. Én biztos nem fogok megint beruházni 1 misit fotós cuccba, hogy aztán állandóan az obikat cserélgessem meg hátizsákkal mászkáljak.
    Persze P30 pro lenne a zsír, vagy egy S10+5G de nem fogok negyed millát erre kiadni, most berendeltem időközben az SE-t, ha mégse vagyok elégedett vele max eladom, amilyen sűrűn van készleten, meglepne ha nem tudnám eladni az egy hónapos telefont.

    Úgyhogy lehet sírni, nemsokára itt rontom a levegőt további hülye kérdésekkel :)

    [ Szerkesztve ]

    https://divecenter.hu

Új hozzászólás Aktív témák