Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz Smiro #19717 üzenetére

    Szerintem alaprendszerben minimális különbség van már egy ideje a chinese és a global romok között, legalábbis én nem tapasztaltam, semmi extrát azon kívül, hogy nincsenek teleszemetelve. Valamint nem is hinném, hogy akkora figyelmet szentelnek már erre a telefonra. A megszokott módon pár új funkció a 12.5-ös miui miatt és ennyi.
    Nem merül üresjáratban annyira talán, napközben 9 és 16 között alig esett százalékot, máskor meg kb óránként megvan az 1% esés minimum.
    Most éjféltől "gyorsteszt": 1 óra film, fél óra nyomkodás és így 1,5 óra kijelzőidőnél járok 85%-on. A kamera és az insta szokás szerint eléggé húzza az akkut (utóbbinál talán most többet is vitt le a napi átpörgetés (nem ebben a tesztben)).
    Használatom: totál fekete háttér, aod és ilyen hülyeségek kikapcs, ellenben bt-től kezdve minden megy folyamatosan és az alkalmazásoknál csak a gyárilag támogatottaknál használom a sötét módot (ami sok esetben inkább sötét szürke, szóval semmit nem ér vele az ember kímélés szempontból :D )
    Úgyhogy a szokásos 4-5 óra napi kijelzőidő ennél is kijön.

    .

Új hozzászólás Aktív témák