Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz s4tch #7284 üzenetére

    Nem, nem főnök, nem az.
    Az a gyors kapcsolók elrendezése, azt tudom. Amit én keresek az akkor jelent meg, miután feltettem a legfrissebb v6 Multi mind a 2 sys-re és csináltam egy Wipe All Data-t.

    Amit én mondok az amikor a gyors kapcsolók oldalán elhúzod az ujjad jobbra és átlépsz a az értesítési oldalra. Ott felül van az óra és ez alatt jelent meg nekem 3 ikon (tele kör és abban fehér ábra, hogy mit fog elindítani ha ráböksz). Mondjuk az első "Wi-Fi, a második Fm Rádió, (csak példa, mert szinte bármit kitehettél amit a telefon tud) és a harmadik ezeknek az ikonoknak a testreszabási oldalát nyitotta meg. Amikor rámentem a harmadikra akkor egy olyan oldal jelent meg ahol 6 kör volt. Ebből az első 3-ban benne volt ami oda volt rendelve és 3 szabad. Az oldal neve csak annyi volt, hogy "Eszközök" Én kipróbáltam mik a lehetőségek és elvettem a 3-at ami már volt és megnéztem mit is tegyek oda, ami nekem jobban kell a gyors eléréshez. Kipróbáltam, mindent oda lehetett tenni, de aztán szépen kidobtam onnan, mert arra gondoltam majd később belépek ide és testre szabom. Üresen hagytam a 6 kört és kiléptem onnan, ezzel is tünt minden az értesítési panelon az óra alól. Azóta nem találom ezt a beállítási lehetőséget.

Új hozzászólás Aktív témák