Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz Drenadar #5813 üzenetére

    Szerencsés voltam úgy látom én is. Az első frissítésem előtt, de inkább a ROM telepítése előtt 2 héten keresztül kérdeztem megállás nélkül és sokan segítettek itt. Senki nem vágta hozzám a bakancsát a sok kérdés miatt. Ez egy igazán jó csapat!! Én kb. 18 alkalommal is váltottam ide-oda a v5 és v6 között, mire olvastam, hogy nem kellene. Tényleg szerencsém volt és meg is jegyeztem most a balszerencséd okán, hogy nem vicc. Szurkolok neked, hogy gyorsan sikerüljön felélesztened !!!!!

    (#5815) Tomi_Ohl
    Még tegnap is átléptem 2 alkalommal, mielőtt feltettem a sys2-re a 4.11.07-et.
    Nosztalgia, mert ide került fel amit tegnap letöltettél velem és többet nem fogom látni a 4.8.22 kis kedvencem :-) Aztán meg azt is meg kellett néznem, hogy a v5 alatt még mindig jó e az SMS. Biztosan emlékszel arra is amikor írtam, hogy ha átlépek nekem csak annyi a hiba hogy nem szabad bekapcsolnom a Wi-Fi, mert folyamatosan újraindul a Launcher, de aztán nagyon gyorsan kellett bökni, hogy ki tudjam kapcsolni a Wi-Fi t. Eljátszottam ezt is elég sokszor, hátha menet közben megjavult. Most így utólag belegondolva nagy marhaság volt lépkedni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák