Új hozzászólás Aktív témák

  • vagyula

    senior tag

    Mivel fullhd a felbontás,kétlem,hogy 5" alatt lenne a kijelzőméret.
    Ha körülnéztek a piacon senki nem csinál 5" alatt fhd kijelzőt,azt pedig kétlem,hogy a Xiaomi belefeccölne a kijezlő fejlesztésébe.

    Már használom egy ideje a Mi3at,egy hét kellett mire megszoktam a méretét.
    Első pár napban megfordult a fejemben,hogy túladok rajta,annyira szokatlan volt a mi2 után.
    Most viszont már az szokatlan,ha a Mi2-n csinálok valamit.
    Maga a teló tényleg igényesen van összerakva,talán a sarkait egy kicsit lekerekíthették volna.(de ez is ízlés kérdése)
    Baromi gyors,brutál a kijelző.
    Érdekes,mert a WCDMA verzió 4.3alapú miuival készül, míg a TD-s 4.2.1

    Az akku az én hasznalatom mellet kb.másfél napot bír.(3óra kijelző,folyamatos wifi és 3g bekapcsolás,1,5óra hívás)
    A kamerán a miuis srácok biztos javítanak még szoftveresen,hisz hiányzik slow motion és a beígért raw is.
    A beszélgetés közbeni hangerő lehetne kicsit hangosabb, de lehet,hogy már én süketülök. :) De én úgy emlékszem,hogy ugyanez volt anno a mi2nél is.

    Az árát természetesen mindenki a saját pénztárcájához mérlegeli, de ha belegondoltok,hogy ez Kínában kb.75e!!! ft,(1999yüan) akkor úgy gondolom,hogy megint nagyot alkotott a Xiaomi.
    Nem beszélve a Redmi( Hongmi)ról ami Kínában 799yüan, azaz átszámítva még a 30e ft-ot sem éri....

    miui.hu

Új hozzászólás Aktív témák