Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz havri1 #15573 üzenetére

    Akkor lehet, hogy csak beletette a kis manó a v6 (5.4.17) után, mert előtte nem volt. Ha nem telefon hiba, akkor csak OS hiba lehet, az meg a MIUI. Az, hogy más rendszerekben is előfordul az csak egy dolog. Pontosan tusom mikor jött ez a hiba a MIUI-ba és előtte nem volt, de ha neked jobb azt hinni, hogy nem MIUI hiba, akkor fogd a nyuszira és igyál még egy pohárral.

    Holnap jön meg az MX5 és bízom benne, ha bejön akkor hosszútávra felejtem ezt a konyhai fejlesztést, mert nem is olyan régen nekem ez volt az etalon, de nagyon rossz irányba halad most a fejlesztés. Nem kínlódni akarok egy telefonnal, hanem használni.

    (#15575) [KgP].Robot
    Látod ezt nem fogadják el sokan, hogy ott a hiba. Lassan fejlesztőnek kell lenni, hogy működjön rendesen. A többi hibáról nem is beszélve, minden működ9k egy bizonyos szinten, de semmi nem jól. Trükközgetni kell és nem tudom mi vár rád a következő frissítéssel, mert ami jó volt az is rossz lesz.

    (#15577) Tomi_Ohl
    Jövő héten, már nyalogatni is kell 1 percig, hogy rendesen szóljon? VICC EZ MÁR :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák