Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ackos

    csendes tag

    Pár hete használom, borzasztó elégedett vagyok vele. Mi8-at váltott, régóta kerestem az utódját, nem. bánok semmit. Az alábbi észrevételek a korábbi telefonommal összehasonlítva érvényesek.

    - Akksi brutálisan jó, simán elmegy másfél - két napot
    - Kamera szuper, fotók / videók hozzák azt, amire szükségem van
    - Tegnap tettem fel a korábban ajánlott UV ragasztós curved glasst, így a (számomra extrém fontos) kijelzővédelem is megoldott, ezen sokkal jobban csúszik az ujjam, mint a gyári műanyag fólián
    - hajlított kijelzőt hamar megszoktam (az egyetlen dolog, amitől tartottam), gesztusvezérléssel navigálok, szuper smooth érzés
    - sebesség hibátlan, gyors, reszponzív,bár játékokkal nincs tapasztalatom
    - sztereó hangszórók számomra hatalmas meglepetést. okoztak, hogy már ilyen minőség van telefonban. Konkrétan értelmét vesztette a kis bluetoothos hangfal, annyira szépen és hangosan szól
    - 256os verziót vettem, a Mi8 128 gigája már pont kezdett kevés lenni

    - végére egy negatívumot tudok elmondani: a port borzalmasan gyűjti. Zsebben hordom, onnan kivéve mindig vastagon poros a kijelző, ami aztán bemászik a tok és a telefon közé, aztán gondolom a rácsokon a hangszóróhoz, usb porthoz, erre - arra. Lehet, hogy üvegfóliával ez változik, a napokban kiderül, de IP védettség jó lenne :(
    - meg még egyet: hátoldali ujjlenyomat olvasó nekem ezerszer jobban kézre állt, gyorsabb és megbízhatóbb is volt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés