Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scream24

    senior tag

    válasz Ájvé #2622 üzenetére

    Egy pillanatig nem állítottam, hogy rossz lenne. Én is használom. Főleg a revolutot. Jó, kényelmes. Viszont , ha az nem túl okos, ha otthon dugdosom a kp-t, az még annyira sem, ha minden vagyonod csak virtuálisan létezik! Csak picit kell szétnézni a világban, és szemmel látható merre tart a világ. Nem mennék bele neagyon. De a szabadság utolsó bástyája a kp. de nem offolok itt tovább.
    @cserzy
    rootolás közben bármi elsülhet balul. Nem véletlen, hogy mindig a mentéssel kezdik a leírásokat. Én is szoktam telefonnal fizetni. De nem halok bele, ha nem tudok most. A bankkártya sem ment még ki a divatból. :DDD Egyedül a revolut feltöltés miatt volt igazán kényelmes, de megoldom máshogy, egyenlőre. Viszont ahogy olvasopm a google nem, hogy nem áll le, még tovább akarja fokozni ezt a fene nagy biztonságot. Plusz még a Xiaomi is elkezdett nyomulni a saját oprendszerével. Meglátjuk hová fut ki a dolog. De amennyiben nagyon rossz irányba tolódik, hosszú idő után el kell engendnem a márkát.

    Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

Új hozzászólás Aktív témák