Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz gyuribácsi88 #50 üzenetére

    itt játékosok vannak.

    istenítjük aki játékgépet gyárt, szidjuk aki nem (vagy nem annyira).

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz gyuribácsi88 #52 üzenetére

    Ilyenkor szerintem még nem lehet mérvadóan kipróbálni sem. Kell minimum egy év, hogy megjelenjen egy játék a végleges hardware specifikációkra optimalizált motorral. Az első "next-gen" játékok olyanok lesznek ezeken a konzolokon, mint most az elsősorban régi konzolokra optimalizált játékok PC kiadásai: fel lesz tuningolva a grafika, meg kicsit hozzá lesz idomítva a kód a hardware-hez, de nem igazán lesz még optimális (nem mutatja majd meg, hogy mire is képes igazán a hardware, ahogy a mai játékok többsége sem mutatja meg, hogy mire lennének képesek a mai PC hardware-ek, csak a techdemók és egy-két olyan játék, mint a Crysis).

    (#53) Lacces
    LOL! Tudom, mi az a LOL, de épp ezért LOL! :)) ;]

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • arty

    veterán

    válasz gyuribácsi88 #52 üzenetére

    meg kell csípjen egy darázs ahoz, hogy tudd h az fájdalmas?

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • he7edik.

    addikt

    válasz gyuribácsi88 #60 üzenetére

    A játékosok 90%-a ilyen demagóg = jól látja a büdös nagy helyzetet

    Égő szöveg a flém vázon

  • arty

    veterán

    válasz gyuribácsi88 #60 üzenetére

    arra gondoltam, hátha ez már elég egyszerű és szemléletes példa és leesik még neked is :)

    de nyugodtan álmodozz tovább, biztosan lesz nagy hátraarc e3-on és már nem a "tívítívitívi sports szportsz" lesz a fontos, az irány!

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz gyuribácsi88 #63 üzenetére

    nem volt róla szó, hogy mit veszel :) onnan indultunk, hogy miért nem lehet túl sokat várni MS-től - lásd anulu hsz-e (#67): túl fontos a casual, a tévénéző, a BÁRKI lassan ...

    + nálam jobban kevesen gyűlölik a ps kontrollert :P
    + "A két gépen kb megegyező lesz a grafika is" - miközben a ps3-ban ~50%-al erősebb a vga? (nyers számítási teljesítményről beszélünk (12 vs 18 számolóegység)
    + PS-re játékokat mutattak a játékosoknak. meg vagy döbbenve, hogy azt istenítik?

    Anulu (#67): de ugye ennek örülnöm nem kell? látom, hogy mi történik, sajnos.
    amit nem tudunk, hogy vajon a casual játékos játszik-e hc konzolon? nem-e elég neki a tablet? ;)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz gyuribácsi88 #52 üzenetére

    Te neked van valami problémád? A két gépről és a két cég hozzáállásáról már most lehet véleményt formálni nem? DE. Akkor meg nem puffogj itt!

    A sony gépe játékoscentrikus lesz. De nézzük meg csak az exkluzív címeket. Ebben a PS3-as is verhetetlen, idén is, és azelőtt is az volt, nem lesz nagy csoda ha ez tovább folytatódik.

    Az indie játékfejlesztőket is a Sony támogatja, a Microsoft jelenleg úgy néz ki, hogy "kizárja" őket ebben a körben. A használt játékoknál a Sonynál még kérdés mi a helyzet, de a Microsoft úgy néz ki döntött.

    Te nem vagy normális, ha az hiszed, hogy az előzetes információk és tényleg alapján nem lehet megítélni valamit. Olyan mintha azt mondanád, hogy ha mondjuk itt lenne egy teljesen új fullextrás Merci, meg egy Opel, aztán kipróbálás nélkül nem tudnám eldönteni, hogy melyiket szeretném szívesebben a garázsomban tudni.

    Nevetséges vagy.

    Igen, az E3 tartogathat pár meglepetést a Microsoft részéről. De abban 120%-osan biztos vagyok, hogy a Sony-t kell a legkevésbé félteni az exkluzív címek terén...

    Részemről ennyi, és én ár bevallottan Sony fan vagyok, nem csodálkozom, hogy ekkora hőbörgés van az Xbox fanok (!) körében is. Ilyenkor örülök, hogy a PS-t választottam játék-platformomnak... Meg akkor, amikor majd olyan premier-címekkel játszom idén, mint a GT6, a The Last of Us vagy a (magyar felirattal is érkező) Beyond: Two Souls. Az, hogy én nekem nem tetszik a microsoft konferenciája és a gép körüli pletykák valamint tények egyvelege, az egy dolog. De szerinted véletlen, hogy ennyire köpködik az xbox One-t még a saját rajongói körükből is? Elárulom, nem...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz gyuribácsi88 #76 üzenetére

    Ez egy fórum. A fórumon beszélgetni szoktak. Itt nem érthetetlen okból kifolyólag folyik sárbodálás. Minden iparban, így a játékosban is hangot adnak a gamerek a nemtetszésüknek. Ilyen az internet. Mindig is ilyen volt. Van PS4 topic is, de miért oda írjam, vagy írja a csalódott xbox360 tulaj, hogy ezekkel a lépésekkel most mellélép a Microsoft? Ide kellene nem? Dehogynem.

    Alapból abból indulsz ki, hogy mindenki aki ide írt és a csalódottságának hangot adott, az csak PS fanboy lehet. Ez nem így van. (Más kérdés, hogy a Microsoft jelenleg úgy néz ki a PS felé tereli a hardcore gamereket...)

    Persze a Microsoftnak van pénze, nem is kevés, szóval bármi lehet itt még...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz gyuribácsi88 #81 üzenetére

    "Én megnéztem a ps4 konferenciát is, meg a boxét is, szidják a boxot, de a ps4 konferencián mit láttunk? Egy csomó gagyi játékot (na jó, volt 1 jó a GT6), de a többi? valami ultra nevetséges volt."

    BIG FAIL.

    A Sony konferenciáján nem volt GT6. Jah és igen, mindkettőt láttam, és a Sony-é a "baromságaikkal" együtt is sokkal jobb volt...

    Csomó gagyi játék? HEEEhh... Mint pl. a Killzone vagy a Deep Down?

    Ember, szóra sem vagy érdemes...

    [ Szerkesztve ]

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz gyuribácsi88 #85 üzenetére

    "Az meg hogy a baromságaikkal együtt is jobb volt szerinted, na igen, a facebook (de)generációnak akarnak kedvezni gratulálok."
    Persze minden szubjektív, de jó lenne, ha szétnéznél a neten, ezer féle szavazás, youtube videót és oldalt tudok mondani, ahol agyon van kritizálva a microsoft. Az, hogy szerintem a Sony-é volt jobb, nem elfogultság, vagy fanboyság kérdése. Lásd pl. belátom, hogy a FM 4 jobb játék, mint a GT5, ami mégis a Sony egyik legnagyobb húzócíme (10 milla eladott példánnyal).

    Színvilág? Ennyit tudsz?

    Facebook degeneráció? Több mint egymilliárd ember? Gratulálok. :D Akkor a prohardver is egy degenerált team, úgy ahogy van, sajnos ők is fent vannak. Szégyen. És még a szerkesztők egy nagyrésze is. Az ide postolokról nem beszélve. Gyalázat.

    Annyira elkötelezett PS fayboy vagyok, hogy egy hónapja nem sokon állt, hogy veszek az FM 4 miatt egy Xbox360-at. Azt is belátom, hogy a Microsoft live-ja jobb. (Remlámokat kivéve), mondjuk ez nem csoda, náluk fizetős az online móka.

    Ha annyira nagy fanboy lennék, akkor nem látnám be, hogy van jópár terület, amin az xbox és a Microsoft erősebb. Egyébként annyira nagy PS fanboy vagyok, hogy a PS3 az első PS gépem. Húúú.

    Továbbra is ott tartunk, hogy úgy állítasz be engem és másokat, mintha semmi okunk nem lenne a csalódásra.
    Csalódásra, mert lehet a Sony is leköveti ezt az utat pl. a használt játékok területén. És igen, akkor a Sony-t is lehordom.

    Személyeskedést? Butaságokat hozol fel, kevered a szezont a fazonnal, naná, hogy kicsit felhúzom magam. Bár ne tenném... De részemről tőleg bőven elég volt ennyi. Szerencsére a neten a többség helyesen látja a dolgokat, és ez az ami számít.

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz gyuribácsi88 #88 üzenetére

    bocsi, hogy én pl. néha megosztanék ezt-azt a haverokkal, ez konzolon eddig nem nagyon volt megoldot dolog, max a fotózás. de így hogy valszeg 1080p-ben ki lehet menteni klasz videókat, az ma már alap kellene hogy legyen. az is lesz. és igen, én nekem van 200 ismerősöm, de elég aktív vagyok FB-n, nem hülyeségeket és bölcsességeket lájkolgatok, osztogatok. Lehet ezt ésszes is használni, bocsi, hogy én pl ésszel használnám a PS megosztós dolgait is. Ha meg zavar, hogy valaki minden szart megoszt, akkor elrejted FB-n. Hol itt a probléma? Hoool? Egy lehetőség az egész amit vagy használsz vagy nem.

    Persze ez a lehetőség áll az Xbox One multimédiás cuccaira is, más kérdés, hogy szvsz nem tud sokkal többet, mint pl a PS4, hiszen nehogymár azt gondoljuk, hogy a PS4 erősebb hardverrel nem tud majd multimédiákat "vetíteni"... A Microsoft a kommunikációt cseszi el már jó ideje, lást a multis boxuk konferenciáját valamint a fizetős, használt játék pletykáktól kezdve egészen a folyamatosan online igénylő gépig terjedően. Őrültség amibe kezdtek, perzse hosszabb távon lehet nekik jön be, illetve simán elképzelhetőnek tartom, hogy a Sony is jobban és komolyabban elkezdi majd promozni a multimédiás képességeit...

    No mindegy, én igazából egyet kívánok, legyen mindkét kozol, box roppant sikeres. Szárnyalják túl a mostani eladásaikat, sikerként könyvelhessék el mindkét cégnél a terméküket.. Mert mi, játékosok, azzal járunk a legjobban.

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák