Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Jó pár éve fut már a Halo-ból készült sorozat: Arby 'n' The Chief . Én nemrég találtam rá, és pár hét alatt megittam az összes részt. És mondjuk mostanra kezd elcsépelt lenni, de nem baj, mert már az utolsó évad fut, ami egy szép lezárással méltóan búcsúzhat a nézőktől. :K

    Amúgy ja, kicsit vicces, hogy kiemelt rangú szerzőkollégák a publikus hozzászólások közt vitatják, mit hogy kéne ragozni. Én hozzátennék annyit, hogy még így, hogy Xbox-ról volt szó, és a fent linkelt sorozat miatt eléggé élt most bennem a Halo világa (mivel nincs Xbox-om, így emiatt kb. egyenes asszociációm van az Xbox és a Halo közt, amiből az első kettőt játszottam csak PC-n), mégis nagyon nehezen jöttem rá, hogy a nagy betűs és ékezetes á nélküli háló az a Halo, csak ragozva. :))

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz gyuribácsi88 #52 üzenetére

    Ilyenkor szerintem még nem lehet mérvadóan kipróbálni sem. Kell minimum egy év, hogy megjelenjen egy játék a végleges hardware specifikációkra optimalizált motorral. Az első "next-gen" játékok olyanok lesznek ezeken a konzolokon, mint most az elsősorban régi konzolokra optimalizált játékok PC kiadásai: fel lesz tuningolva a grafika, meg kicsit hozzá lesz idomítva a kód a hardware-hez, de nem igazán lesz még optimális (nem mutatja majd meg, hogy mire is képes igazán a hardware, ahogy a mai játékok többsége sem mutatja meg, hogy mire lennének képesek a mai PC hardware-ek, csak a techdemók és egy-két olyan játék, mint a Crysis).

    (#53) Lacces
    LOL! Tudom, mi az a LOL, de épp ezért LOL! :)) ;]

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz arty #59 üzenetére

    Mostanában ez a divat, hogy minden csinál minden mást, csak azt nem elég jól, amit elsődlegesen kéne neki.

    A TV-k is Smart-ok, épp csak képet nem tudnak okosan megjeleníteni (kivéve pár plazmát).
    A játékkonzolok is egyre több "hasznos" funkcióval bővülnek, épp csak a valódi játékosokat felejtik ki a célközönségből.
    A mobiltelefonok kijelzője is egyre nagyobb, hogy minél több okosságra lehessenek képesek, csak lassan már nem férnek el a zsebben, majdan pedig lényegében vezetékes telefonná fejlődnek tovább/vissza, mert gyakorlatilag folyamatosan tölteni kell őket.

    Minden eszközzel csinálhatsz már bármit, de amit épp csinálni szeretnél, azt egyikkel sem tudod magas szintén véghezvinni. Lassan igazából semmi sem jó semmire, mert így egyszerűbb a gyártók dolga. Tisztelet a kivételnek.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák