Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz gyuribácsi88 #85 üzenetére

    "Az meg hogy a baromságaikkal együtt is jobb volt szerinted, na igen, a facebook (de)generációnak akarnak kedvezni gratulálok."
    Persze minden szubjektív, de jó lenne, ha szétnéznél a neten, ezer féle szavazás, youtube videót és oldalt tudok mondani, ahol agyon van kritizálva a microsoft. Az, hogy szerintem a Sony-é volt jobb, nem elfogultság, vagy fanboyság kérdése. Lásd pl. belátom, hogy a FM 4 jobb játék, mint a GT5, ami mégis a Sony egyik legnagyobb húzócíme (10 milla eladott példánnyal).

    Színvilág? Ennyit tudsz?

    Facebook degeneráció? Több mint egymilliárd ember? Gratulálok. :D Akkor a prohardver is egy degenerált team, úgy ahogy van, sajnos ők is fent vannak. Szégyen. És még a szerkesztők egy nagyrésze is. Az ide postolokról nem beszélve. Gyalázat.

    Annyira elkötelezett PS fayboy vagyok, hogy egy hónapja nem sokon állt, hogy veszek az FM 4 miatt egy Xbox360-at. Azt is belátom, hogy a Microsoft live-ja jobb. (Remlámokat kivéve), mondjuk ez nem csoda, náluk fizetős az online móka.

    Ha annyira nagy fanboy lennék, akkor nem látnám be, hogy van jópár terület, amin az xbox és a Microsoft erősebb. Egyébként annyira nagy PS fanboy vagyok, hogy a PS3 az első PS gépem. Húúú.

    Továbbra is ott tartunk, hogy úgy állítasz be engem és másokat, mintha semmi okunk nem lenne a csalódásra.
    Csalódásra, mert lehet a Sony is leköveti ezt az utat pl. a használt játékok területén. És igen, akkor a Sony-t is lehordom.

    Személyeskedést? Butaságokat hozol fel, kevered a szezont a fazonnal, naná, hogy kicsit felhúzom magam. Bár ne tenném... De részemről tőleg bőven elég volt ennyi. Szerencsére a neten a többség helyesen látja a dolgokat, és ez az ami számít.

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák