Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    (#1) tzsolesz
    Xbox port: azok a játékok, amik xbox 360ról lettek átportolva..benne van a tesztben is..olyanok mint a gears of war, nba 2k9, pes 2009, (de talán még ide vehetném a lost planet-et)….jah és a fifa 09 pc-s verziója sem xbox port, mégis felismeri, a race driver grid sem port,mégis felismeri…hát most jön az nfs undercover, sztem azzal sem lesz baja, race 07-el sem hiszem hogy lenne…

    (#2) Kickass
    abszolút megszokható, én is azt hittem, nekem egyből ráált az ujjam…főleg autós játékoknál kényeles…de persze egyén válogatja...

    (#3) hakos1987
    egyáltalán nem játszik közre semmi személyeskedés…nem ismerem őt sem jobban mint téged, rábiztam, hogy döntse el, hogy mehet-e kiemeltnek avagy nem….én nem szóltam bele…ezt rendezd le vele, nem hinnám hogy részlehajlás történt rám nézve..legalábbis nem volt megbeszélve…

    amugy igazad van, a kormánnyal és a joy-al kapcsolatban..DE! – mi van azokkal, akiknek drága egy minőségibb kormány, nem repülőszimulátoroznak, de játszanak fifát és nba-t, netán nfl-t, nhl-t…én is ezért vettem…7990Ft volt…jó autóshoz, mászkálóshoz, sportjátékhoz…na meg nem is beszélve olyan arcade stuffokról, mint a pure…ahol a kormánynak nem látom sok értelmét..(jah a pure is port..sztem az is x360-as)

    [ Szerkesztve ]

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    válasz volvoguy #4 üzenetére

    még annyit az elöttemszólókhoz, hogy hamarosan jön ugye az uj prince of persia, ami szintén élvezetesebb lehet gamepad-al nyomni..ÉS! - természetesen a logitech rumblepad2 is nagyszerű kontroller....méltó vetélytársa ennek...azt is vettem volna, ha nem játszanék oylan stuffokkal, amelyeknél előnyt jelenthet ez a controller,és nálam ez a 3-4 játék döntött....

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    látom azért pörög, pörgött a topik, ennek örülök..fentebb valaki írta, hogy összecsaptam, vagyis hogy jól kezdtem, a közepe meg kicsit zagyva lett...hát így utólag valóban letesztelhettem volna több játékkal, na de mivel? fps-t nem fogom vele kipróbálni, mert a legtöbbhöz kell az Xpadder progi, azzal meg nem akartam szórakozni, mármint ugye hogy minden gomboz hozzárendelem a billentyűzet gombjait na meg az egeret....talán még a rainbow six vegas lehetett volna, mert abban ha jól emlékszem van x360 controlleres opció...

    sportjátékokból többet nem igazán tudok...sztem kosár és foci a legelterjedtebbek...autósból grid ott van, nfs...de sztem azzal sem lesz baja...race 07 stb...mást meg milyet? Ha kell, vagy valaki igényel valamelyik játékról még tesztet, hogy miként müködik vele ez a kontroller, vagy netán érdekel vkit a Vegas-ban való kommandózás, akkor írja meg, aztán letesztelem ha van rá igény...

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    válasz ttower #40 üzenetére

    "a konzolokon évek óta nagy népszerűségnek örvendő NBA" - igy azért másképp hat......konzolokon egyre népszerűbb...igazi sportjáték...sőt, sztem jelenleg ez az igazi SPORTJÁTÉK....gyönyörű grafika, leirhatatlan hangulat...na de a lényeg, hogy ugy értettem ,hogy népszerűbb mint a Live....és mivel a pc-s verzió x360 port, ezért sztem passzol a cikkhez

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    válasz HavocS #42 üzenetére

    azt hittem zavaró lesz, de nem...autós játékokban kiváló..sőőőt..eddigi autós gammákat mindig a d-paddal irányitottam, namost a d-pad nem oylan finom, mint az analog stick..igy sztem mindenképp jobb....

    a ravasz olyan, mint egy igazi pisztolyravasz, talán még alakban is hasonlit hozzá..és nem 2-állásu....ezt is oylan finoman lehet benyomni, illetve felengedni, mint ahogyan az analog stick-el tudsz finomkodni..ha akarod csak félig nyomod be, és akkor közepes gázon meg a kocsi, benyomhatod teljesen, vagy negyedét csak, de háromnegyednyit is benyomhatod, ahogy tetszik....de ha nem jó, akkor a jobb analógra lehet rakni a gázadást, bár nekem igy megfelel...

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    najólvan most már ez hihetetlen..komolyan mondom ti, akik kritizáltok, nem is engem, hanem a kontrollert, játszottatok is vele, vagy csak beirkáltok, még hogy nem lehet finoman adagolni a gázt a ravasszal te jó ég te jó ég uram atyám....meg az hogy billentyűzettel is lehet finoman adagolni, na persze, nem is írok mást mert ilyenekkel lehet kiidegelni az embert

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    válasz ALI_G #66 üzenetére

    ha hozzám jött a kérdés akkor xp-m van

    igaz hogy van holtjátéka az analog stick-eknek, ám ez játékokban nem érezhető.....nem ugy értettem ,hogy autókázás közben nem reagál a kocsi a mozdulataimra, hanem ugy értettem, hogy kézbevéve az analóg stick-ek nem merevek, lehet őket pöckölgetni...egyáltalán nem feszesek, hanem lazák....már tapasztaltam ezt más kontrollerek esetén, talán a ps vezérlőjén valamivel merevebb a 2 irányitókar...és ez a későbbiekben lehet baj, hogy még lazább lesz, azán majd talán akkor lehet ennek hátránya játékokban, mert ugye a műanyagok is kopnak, lazulnak miközben mozgatjuk őket....de egyenlőre játékokban kifogástalan....

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    válasz ALI_G #68 üzenetére

    7990-ért tescoban....ennél olcsóbban nem kapsz sehol, 12hó garival.....jah de azt ugye te is tudod, hogy a kontrollereknek az analóg karok a legkritikusabb pontjai...a d-pad szinte minden vezérlőn elég szilárd, de a stick-ek, hát azok nem...persze lehet van oylan gamepad, ahol minden tök feszes és massziv, de ha egy vagy 2 évet kibir, és szarrá nyomkodom, utána is ilyet vennék....

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák