Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Avadhuta

    csendes újonc

    válasz Memmaao #60 üzenetére

    Akkor ezek szerint te sem vagy megbízható forrás, ki tudja a te pénzed miben van:-)

  • Kékes525

    félisten

    válasz Memmaao #60 üzenetére

    Igazad van a PSVT nem szinusz ritmus, szabályosat akartam írni, mindegy, hatalmas különbség van közöttük. :D Ez volt az: [kép] Ennek az okát nem tudták a műtét alatt megfejteni, nem tudták indukálni ezért a fibrillációt okozó pályákra fogták, arra hogy ugyanazon az úton jöhetett a kóros inger ami kiválthatta ezt a reguláris tachykardiát, esetleg pitvari tachykardia. Már amennyire a záró jelentést értem. :D

    (#89) atikó

    Sokkal többet tud. Nézd meg a linkeket és a hozzászólásaimat amit a témában írtam.

    (#88) Memmaao

    Sok kardiológussal beszéltem, szerintük az EKG az egyetlen elfogadható bizonyítéka annak, hogy pitvarfibrlillációs betegként kezeljenek. A microlife az csak a gyanút adja, de nem elég bizonyíték. Annyit értem el, hogy a telefonos EKG-t kiadták egy elég rövid időre, de a rendelkezésre álló idő alatt nem volt a pitvarfibrillációra utaló jel. Ilyenkor jól jöhetnek az ilyen készülékek (Wiwe, CheckmePro).

    Azt nem tudom, hogy az első műtétemet is elvégezték volna, ha csak a saját kézi méréseim lettek volna. Másodszor már könnyebb dolgom volt, mert már egyszer egyértelműen bizonyították 12 csatornással és a műtét alatt is. És így lehetett hinniük a kézi mérésnek is.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák