Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz Memmaao #140 üzenetére

    Általában én / mi is ilyesmit szoktunk vinni, most is ilyet kapnak.
    Most ugye ha úgy van, kellemetlen az orvosnak is, nekem is.. Vajon elég lesz, vagy azért kicsit vastagabbnak kellett volna lennie? Ha meg az ember túl sokat visz, aztán fogja is utána "igényelni", vagy jó köszi azt csá..
    Nincs egy rossz szavam sem rájuk, fel is hívtam őket névnapkor vagy szülinapkor, vagy most karácsonykor is, pedig 1,5 hete voltam bent, és úgy váltunk el, ha nem találkoznánk akkor kellemes ünnepeket..
    Mert nekem minden egyes kis panasszal be kell menjek, vagy fel kell hívni őket. Így is elkaptam valamit, aztán még az hiányzik rosszabbodjon a dolog.. Így is azt mondják, így nem veszek észre semmit, de a rejekcióra hosszú távon fennáll a veszély, ha ezt nem irtják ki belőlem.. Az kéne még a szép új ketyegőmnek..

    DithenS:
    Nem, nem mondtam egy szóval sem ilyet, még mondtam hogy nem szeretnék ezzel megbántani senkit sem egyik oldalon sem.. Mindenhol megvannak az emberek kis dolgaik. Szerintem nem kell félteni senkit sem.
    Lehet becsületesen is egy kis pluszhoz jutni, akár orvos az illető akár aktakukac, vagy fizikai munkás. Mindenhol vannak lehetőségek, és aki tudja ki is használja ezeket.
    Én azért az általad említett pénznél kicsit többet kerestem, de ha 100al rövidebb lett volna hónap végén az összeg, akkor sem úgy állok a dologhoz, hogy akkor nincs kedvem hozzá.
    Az építőiparban is vannak olyan esetek, ahol épp még bukik is az ember a dolgon, van amikor meg lehet nagyokat kaszálni.. Aki ebben dolgozik, az tudja..
    De attól ugyan úgy felépül a ház, és nem dől rá a tulajra az első vihar után. Rosszabb visszamenni javítani, kötbérben dolgozni, mintha az ember normálisan megcsinálja függetlenül attól mennyit keres..

    Most azért ne hagyjon már bennem az orvos egy szikét, vagy egy kendőt mert nem kapott előtte pénzt, vagy a májamat cserélje ki a szívem helyett, mint fentebb valaki írta másik lábát műtötték az illetőnek..
    Vagy bocs, hogy ilyet mondok, de ne halva szülessen már a gyerekem azért, mert nem adtam neki pénzt..
    Mindenki nagyon jól tudja, egy baba várás is mennyi pénzzel jár.. És akkor ha belegondolunk egy "nem egy statisztikai" átlagkeresetbe.. Akkor felteszem a kérdést.. Miből?? Hogy is várják el egyesek?

    Én amikor csóri apuval jártunk kórházba, ott is állandóan ment a pénz a dokiknak, nővérkéknek minden nap, hogy kicist figyeljenek rá, etessék stb, mert annyi ereje nem volt, hogy elnyúljon a kanálig, meg úgy le volt szedálva, hogy azt sem tudta melyik bolygón van.. És inkább haza hoztuk, mert tudtuk ott sok nem lesz hátra neki..
    Ugyan ez volt mamával is. Mindenki kapott, de semmi sem változott.. Még volt amikor fel is hívtuk a kórházat éjjel, és leordítottuk j éjszakás brigádot, hogy most mit várnak, menjünk be, vigyünk még pénzt, vagy csináljuk meg az ő dolgukat, mert csóri felhívott, hogy még a vize is leesett az asztalról, nem tud kihajolni érte az ágyból, hiába szólt a nővérkének, az b..tt rá, vissza ordított vén banya..
    És akkor ott megfogadtam, soha többet senkinek semmit..
    Inkább dögöljek meg ha arról van szó, de ne a pénzért gyógyítson meg ha már ez a feladata..

Új hozzászólás Aktív témák