Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz remington2 #21 üzenetére

    "Miért is?"

    Azert, mert konzisztensen olyan (egyebkent eleg egyszeruen megcafolhato) kijelenteseket tesz, amik semmi masra nem jok, mint arra, hogy legyen beloluk egy fasza kis flamewar, az meg igazan senkinek sem hianyzik. Troll.

    "Az "ms cuccokkal elégedett vagyok, csak az os-sel nem" hozzáállás meg még ennél is álszentebb, spec nem látok komoly kivetnivalót winben felhasználói szinten"

    Azert vegyuk eszre, hogy ez olyan allitas, amit leginkabb ebben a szent pillanatban talaltal ki (illetve delacct kollega).

    Nalunk pl. az irodaban Linux van, viszont az APEH nyomtatvanykitolto programja (amit egyebkent nem az MS keszitett) eleg hosszu ideig csak Windowsra letezett (most mar van egy tobbe-kevesbe cross-platform Java ize is, de az egyreszt nem kompatibilis a masik program adataival, masreszt nem sok jot hallottam rola), igy aztan a Wine gyak. megkerulhetetlen volt.

    Vagy itt a masik pelda a #20-ban, a WoW szinten nem MS termek, miert lenne kepmutatas Linuxon futtatni?...

    Egyebkent meg igazan nem ertem azt a logikat, miszerint ha szuksegem van egy programra, ami Windowsra irodott, attol meg miert kellene szeretnem a Windows kornyezetet, miert kellene penzt kiadnom Windowsra, stb.

    "Csak "a gyártót azt vérig fikázom, a termékeit/megoldásait meg azért átveszem" - féle linuxos mentalitás azért lehetne kissé engedékenyebb az ms-sel szemben."

    Szerintem meg az "olyanokat fikazok, akikrol semmit sem tudok"-fele mentalitast kellene mellozni. :((

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák