Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz dabadab #73 üzenetére

    Ideális esetről beszélsz és ha jól értem otthoni környezetből tapasztaltakkal... ez windows alatt is kb ennyi, ha megfelelően támogatott alkatrészekből van összerakva. De az ilyesmi updatek pl elég sok cégnél tiltottak, a WU is. Amugymeg elvégzi a gyártó frissítő programja (mondju ha egy Lenovo, vagy Samsung, vagy HP szerű gépről van szó). De náluk meg épp lehet Linuxra nincs is ilyen támogatás szoftver/driver oldalon.
    Tegyük fel hogy Laptop Notebook környezetről van most szó, elég sok cégnél már ez az alap. Ott a gyártó a driver támogatásokat egész máshogy kezelni, mint a te otthoni magad által összerakott gépeidnél.
    Elég csak arra gondolni mondjuk egy Optimus intel NV kombó hogy van támogatva. :)

    Én raktam fel nemrég Linuxot gépre ami új volt és bibije volt hálózattal ezzel azzal... és nem úgy ment ahogy te írtad sajnos. :)

    Végén már kernelt kellett volna fordítani meg ez az ugye... és ott azt mondtam hogy akkor jó, törlöm a francba. :D

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák